Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már kilenc napja késik három...

Már kilenc napja késik három teszt negatív. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Már kilenc napja késik a menstruációm, viszont 3 teszt negatív.Az egész család kombinál, ha terhes vagyok, kiraknak az utcára, mehetek a páromhoz. szerdára kaptam időpontot a nődokihoz. Addig megőszülök, ha nem jön meg. És kombinálnak, hogy ilyen, ha valaki szexuális életet él, meg hogy már volt ilyen, hogy késett. mindig védekezünk. Miért nem jön már meg? Mi lehet a baj?
2012. máj. 16. 19:02
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Nagyon ideges vagyok:(
2012. máj. 16. 19:06
 2/29 anonim ***** válasza:
Nyugi :) Nővéremnek 2 és fél hetet késett, ő is csinált tesztet negatív lett, ő is aggódott a párjával, elment dokihoz mondta hogy minden oké. Rendesen eszik meg egészséges nem tudjuk mért késett neki, de nem terhes :)
2012. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondom nekik, de egyre azt hajtogatják itthon, ha baj lesz, mehetek el innen.Már rég elmúltam 18 is, nem arról van szó, hanem úgy beszél, mintha milyen erkölcstelen lennék.

Próbálok nem idegeskedni, de kikészít ez az egész:( Forró fürdő, vörösbor, cickafark tea már megvolt és semmi. Görcsöl is a hasam már kb 3 napja

2012. máj. 16. 19:09
 4/29 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik hogy nem lehetsz terhes és hogy ne viselkedjenek így veled, mert nem esik neked ez jól. Beszélj velük őszintén. Csak 16 éves vagyok szóval nem tudok túl hiteles tanácsot adni :D De vannak ezek a melegíteni való párnák vagy mik, azt is rakhatod rá. Anya ha fájt neki kis konyakot ivott. :DD Tényleg csak keveset. Ha eszel rendesen, meg nem változott meg nagyon az életstílusod akkor nem kéne késnie. De előfordul hogy késik, most mondtak valamit a holdról is hogy befolyásolja, nem tom. Próbálj megnyugodni, minden rendben lesz:)
2012. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
próbálok, de nem érti meg:( Egyre csak mondja, mondja, hogy ő nem kombinál, meg rémiszget, hogy van aki észre sem vette, meg hogy én fosok annyira, különben nem vettem volna tesztet.
2012. máj. 16. 19:23
 6/29 A kérdező kommentje:
az igazság az, hogy vegetáriánus vagyok. De már vagy 1015 éve
2012. máj. 16. 19:24
 7/29 A kérdező kommentje:
10-15 bocsánat:D
2012. máj. 16. 19:24
 8/29 anonim ***** válasza:
Akkor pedig ne foglalkozz vele, majd meglátják hogy igazad volt. Nem nagyon tudsz mit csinálni, igyál meg egy finom kakaót, vagy teát, valamit, egyél fagyit vagy valami jó kis hizlaló ételt és kucorogj be az ágyadba egy jó kis filmmel vagy sorozattal vagy stb. Kicsit pihenj jó az testnek léleknek :)
2012. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
ha régóta vagy vega, akkor szerintem az nem okoz gondot:)
2012. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

szerintem sem:)

vettem egy forró fürdőt(délután óta másodszor)

próbálok nem ideges lenni. Én is remélem, hogy megjön.nem kellett volna mamámnak mondanom,hogy késik, mert így kombinál. Tesómnak a vizsgaidőszakában két hetet késett

2012. máj. 16. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!