Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehet egy fiatal lány...

Mit tehet egy fiatal lány hajhullás ellen?

Figyelt kérdés
Már körülbelül egy éve hullik a hajam, csak eddig nem foglalkoztam vele ennyire. Már akartam menni orvoshoz, de azt mondták, szedjek vitamint, de attól nem javult. Mit tegyek?
2009. jún. 27. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még nem voltál orvoshoz, akkor mindenképp menj el. Vérvétel kimutatja, hogy mi a gond. Én cukros és vesebeteg vagyok elég régóta. Eleinte nem foglalkoztam vele, és nagyon rossz volt a vérképem. Emiatt nekem is hullott a hajam. Aztán összeszedtem magam, és helyrejött. Nem azt mondom ezzel hogy cukros vagy vagy vesebeteg:) ne ijedj meg, csak azt hogy a vérképeddel valami nincs rendben, ezért menj orvoshoz, ő jobban meg tudja mondani hogy mit kell szedned, milyen vitamint.
2009. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Bár voltam vérvételen (igaz azóta eltelt már egy kis idő, de akkor is hullott már a hajam), és azzal azt mondta, hogy nincs semmi gond.

Hétfőn az lesz a legeslegelső dolgom, hogy meglátogatom.

2009. jún. 27. 11:11
 3/3 anonim válasza:
vas(török mogyiban pl sokvan) és B-vitaminok. egyél sok teljeskiörlésű gabonából készült terméket. télen hordj sapkát, ne vasald a hajad. stbstb.
2011. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!