Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmondjam neki? Vagy már...

Elmondjam neki? Vagy már felesleges?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy 6hetes terhes vagyok.A picit nem terveztük,vagyis a párom nem.Én nagyon rég szeretnék anya lenni de a vetélésem óta nem beszéltem erről a párommal.Én szeretem.Ő már nem szeret engem sehogy sem,egy kicsit sem.Nem tudja hogy most babát várok,de úgy néz ki örökre vége köztünk mindennek.Nem akarom azzal befolyásolni hogy babát várok,nem akarom hogy csak ezért maradjon velem,és lehet hogy nem is örülne a picinek.Én viszont semmiképp nem akarom elvetetni.Megfogom szülni és felnevelem.Bármi áron!(húszas éveink elején vagyunk)De azért mégis csak az apja...Mikor és hogy közöljem vele hogy babánk lesz?!Hogy ne befolyásoljam semmiben és ne higgye azt hogy csak megakarom tartani?!

A válaszokat előre is köszönöm.


2010. júl. 19. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ő az apukája joga van tudni hogy hamarosan gyereke születik. Ha sokáig vársz vele abból lehetnek a problémák, közöld vele mihamarabb, és beszéljétek meg a dolgokat, hogyan tovább. Egy pici baba jövőjéről van szó, ami most a ti kezetekben van.

Én sok kitartást és boldogságot kívánok neked a babához, akár egyedül kell felnevelned, akár egy társsal. Mindenesetre jól döntöttél hogy megtartod:)

2010. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm:(
2010. júl. 19. 20:13
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Egy gyerkőc sok mindent meg tud változtatni. Összetartani és összehozni is tud párokat. Ha meg akarod tartani, adj esélyt a kapcsolatnak, mert a gyereknek és neked is szükséged lesz rá főleg az elején. Egyedül nagyon nehéz. Beszéljetek róla minél előbb.
2010. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
szia hasonló helyzetbe vagyok ha gondood irj privit nekem mesélhetsz:) ha gondolod van msn enem is h gyorsabban menjen a dolog.
2010. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ő már nem szeret ,és már nem is érezzük együtt jól magunkat,még én se pedig szeretem,igaz én is csak megszokásból és nagyon erős szeretettből,és egy gyereknek sincs sajnos már akkora összetartó ereje.Maximum azért maradna mert "igy illik".:(

Épp ezért nem szeretném befolyásolni és félek hogy azt hinné csak magam mellett akarom tartani.Igaz nem szeretném ha a gyerkőc nem ismerné..de nem szeretném már hogy velünk legyen.:(

2010. júl. 19. 20:25
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám, úgy ahogy a kommentben írtad.

Elmondanám,hogy megtartom a babát, de már nem szeretnék vele élni.A kicsit azonban nyugodtan láthatja,hiszen az apja.

Így nem marad a kényszerűség,hiszen megérti hogy nem akarsz vele élni,de nem tiltod a gyerekétől.

2010. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon egyhangúak a válaszok úgyhogy valószínüleg igazatok van:)Köszönöm!Akkor erőt veszek magamon és ha lehiggadt(unk) elmondom neki!:)
2010. júl. 19. 20:37
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg hogy mit mondott!!:))
2010. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Amint beszéltem vele megírom de az még bele telik pár napba szerintem:)
2010. júl. 19. 21:09
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, ahogy a többiek írták.
2010. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!