Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan zajlik a nőgyógyászati...

Hogyan zajlik a nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 21:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az első lesz neked.Bemész,elmondod a dokinak,h szűrésre mentél és első alkalommal vagy,megkérdezi,h voltál-e már ffi-val,ha igen,akkor beküld az vetkőzőbe.Leöltözöl alulról,majd visszamész a vizsgálóba.Fel kell feküdnöd a vizsgáló székre,felteszed a két lábad a lábtartóra,és lazulj el.Fogja a kacsát,amit bedug a hüvelyedbe(nem fáj),majd kitágít vele.Fog egy pálcikát,feldugja a méhszájig(ez sem fáj)és leveszi a kentet.Amikor ez megvolt,kiveszi a kacsát.Aztán két ujját szintén ,,feldugja,, és ellenőrzi a méhfal állapotát.Közben kicsit húzza le majd a hasad alját,hogy ki tudja tapintani a méhed.Az én orvosom ultrahangot is csinál amint megnézi,hogy milyen vastag a méhfalam,meg mekkora a méhem.Meg figyeli,h van-e vmi elváltozás.Ha szükséges,akkor csinál hüvelyi UH-ot is.Az sem fáj.A lényeg,h folyamatosan lazulj el,mert akkor nem fogsz érezni semmit.Előfordulhat,h a kenet levétel után egy nagyon picit vérzel,de szinte csak 1-2 csepp.Nekem volt már h véreztem,de volt olyan is h nem.De amikor véreztem,akkor sem fájt a vizsgálat!!Ha viszont még nem voltál fiúval,akkor nem tudom,h vizsgál,mert nekem az első vizsgálat már akkor volt,amikor már nem voltam szűz.Remélem tudtam segíteni.
2012. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
A szüzeket végbélen keresztül vizsgálják meg, az ujját a popsiba dugja a doki, és úgy tapintja ki a méhet, petefészket a másik kezével. Ez sem fáj, csak kellemetlen. Rászűrést nem nagyon szoktak csinálni szüzeknél, de kellő óvatossággal kivitelezhető.
2012. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Itt le van írva minden:


[link]

2012. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Ha a szűzhártyád megsértése nélkül meg tud vizsgálni, akkor nem a popsidba nyúl, hanem a puncidba.
2012. máj. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
38%
Ne izgulj, ki lehet bírni, de elsőre mindenképpen női orvost ajánlok, mert azért elötte a vetkőzés és a terpesztés is jóval elviselhetőbb , mint egy férfi elött. pláne ha kb 30 éves lenne a doki...
2012. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
48%
Na ezért rettegnek a lányok a férfi orvosoktól Kedves előttem válaszoló! Az orvos nemének nem kéne számítania, csak annak, hogy milyen ember!
2012. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nincs igazad, nem ettől rettegnek, sőt egyáltalán nem rettegnek, csak ha lehet választani, akkor inkább választanak nőt, mert ebben a korban azért igen szégyenlősek és nem annyira egyszerű levetközni és a punciját mutogatni egy idegennek. Általában otthon sem szokták mutogatni a családban, így valóban egy idegen férfi elött elég "izgalmas", és talán fogalmuk sincs róla, hogy ma már elég sok női nőgyógyász is van akihez mehetnek. Pláne a gyereknőgyógyászaton.
2012. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
56%

Ja és azt írod, hogy az orvos nemének nem kéne számítania, csak annak, hogy milyen ember!

Van benne valami, de előbb ki kell próbálni és csak utána tudod meg hogy milyen ember. Kár hogy nem fordítva működik ez.

2012. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj túlzottan! hány éves vagy, mert nagyon sok múlik azon, hogy gyerek tini, vagy felnőtt nőgyógyászatra mész-e? Szüz vagy-e? Van?e valami bajod, vagy csak ellenőríztetni akarod magad?
2012. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
60%

Annyiszor hallottam már,hogy mondták a szüzeket végbélen keresztül vizsgálják.Ki találta ki ezt?Így akarjátok besz*ratni az amúgy is rettegő csajszikat?

Én szüzen voltam nődokinál.A hüvelyemen keresztül vizsgált,sőt,még rákszűrést is csinált.Ja és nem egy barátnőm volt szüzen nődokinál,és senkit sem a seggén keresztül vizsgált...ilyen marhaságot komolyan...


Amúgy ezeken kívül minden úgy zajlik,ahogy írták.Kellemetlenül fogod magad érezni picit,kicsit olyan cikis érzés,de egyáltalán nem fáj.minden rendbe lesz :)

2012. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!