Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy lefertőztem és...

Lehet hogy lefertőztem és most visszakapom tőle?

Figyelt kérdés

A barátommal (sajnos távkapcsolat) pár héttel ezelőtt lefeküdtünk. Mindketten orálisan kielégítettük egymást, és gumival szeretkeztünk.

Ő elment külföldre én meg 1-2 napra az eseményre tudtam meg, hogy bakteriális és gombás fertőzésem van. Az együttlét alatt nem tudtam, de szinte biztos, hogy tőlem származik (mert antibiotikum kúrám volt előzőleg). Én kaptam mindenféle gyógyszert, remélem használnak.

A barátom jövő héten jön haza 1 napra.

Vajon elkapta tőlem a fertőzést, ha orálisan kielégített. És akkor még most is a szájában vannak a kórokozók, tehát visszakaphatom tőle, ha nem kezelteti magát ő is, akár csókkal, akár orális szexszel?

El fogom küldeni az orvoshoz, csak szeretném tudni, hogy az alatt az 1 nap alatt, amíg együtt lehetünk, önmegtartóztatásra vagyunk-e ítélve. Én például kielégíthetem őt orálisan, vagy tuti fertőzött ott is?


2012. máj. 24. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szinte kizárt, hogy meg legyen fertőzve, ha nincs semmilyen tünete. Egyébként is a kórokozók a gyomorban található sósavtól kipusztulnak. Ha nincs semmilyen fekélye vagy hasonló, nem kell ilyenre számítanod.

Ennek ellenére néhányszor kenegetném neki a péniszét Canesten krémmel.

2012. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Alterületen csak guimval kerültünk egymással összefüggésbe. Én inkább attól tartok, hogy mindkettőnk (illetve én már túlvagyok a gyógyszerezésen, szóval csak ő) szájában ottmarad a kórokozó és amikor kényeztetjük egymást orálisan, úgy adjuk át a bajt. Az lehet?
2012. máj. 25. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!