Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja volt abortuszom...

Pár napja volt abortuszom eddig nem vérzett nagyon és nem fájt most újra nagyon vérzik és nagyon görcsöl? :! mitöl van ez?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 07:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Menj vissza az orvoshoz, lehet maradt még bent valami, vagy gyulladás lett.
2012. máj. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
szedek antibiotikumot mert van egy gyulladásom de azt mondták attól nem lehet pár napig minden jó volt most óránként kell betétet cserélnem de belázasodtam és nagyon görcsöl a hasam alja :S
2012. máj. 25. 07:41
 3/25 anonim ***** válasza:
Akkor azonnal menj orvoshoz!
2012. máj. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Orvoshoz, de azonnal!!! Valószínűleg tényleg bentmaradt egy szövetdarab és nem engedi a méhed összehúzódni, tehát az erek nyitottabbá válnak. A vérzés még elállhat, de a bent marad szövetdarab vérmérgezéshez és halálhoz is vezethet, ha nem kezelik időben.
2012. máj. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
barátom is nagyon aggódik és én is főleg h a műtét alatt nem elég gyorsan húzódott össze a méhszájam ezért kaptam oxitocint ... én annyira félek !
2012. máj. 25. 07:46
 6/25 anonim ***** válasza:
Oxitocint??
2012. máj. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
igen mert aztmondták az összehuzza a méhemet..
2012. máj. 25. 07:54
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

A műtét alatt nem húzódik a méhszáj, annak akkor nyitva kell maradni. Oxytocint akkor adnak, ha a szívással, kaparással készen vannak, h a méhed összehúzza.

De minek magyarázom itt, ne ülj a gép előtt, hanem szedd össze a kórházi holmid és most azonnal irány a nőgyógyászat. (Nógyúgyászaton dolgoztam évekig és kisműtőben is asszisztáltam néha ez idő alatt, tudom, h miről beszélek.)

2012. máj. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászatont akartam írni, csak a billentyűzetem angol, nem magyar.
2012. máj. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%
Gyorsan menj már a kórházba!
2012. máj. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!