Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja volt abortuszom...

Pár napja volt abortuszom eddig nem vérzett nagyon és nem fájt most újra nagyon vérzik és nagyon görcsöl? :! mitöl van ez?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 07:08
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
értettem én.. igen inekcíoba kaptam közvetlenül utána de akkor még aludtam és később is kaptam .. az orvosom később rendel de elmegyek hozzá .. megfognak műteni esélyes hogy benntartanak ?! vagy mégis mire számítsak ? köszönöm segítetek :)
2012. máj. 25. 07:59
 12/25 anonim válasza:

Menj orvoshoz!


Én is átestem egy ilyen műtéten három hete és szigorúan az orromra kötötték, hogy ha elkezdenék vérezni vagy belázasodnék, azonnal fel kell keresnem egy dokit! Minél előbb! Még ma, a délelőtt folyamán!!

2012. máj. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem rendelésre kell menned, hanem a kórházba azonnal. Ott először az ügyeletes fogad, aki majd felhívja az orvosod. Hányszor mondjuk el, h "azzonnal kórház", h megértsd az eseted súlyosságát?
2012. máj. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ne várd meg az orvosod rendelését, menj a kórházba máris.
2012. máj. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
telefonrol netezek most .. korházba aztmondták jöjjek visza ha ittlesz az orvosom .. magyar orvostudomány felháborító!
2012. máj. 25. 08:38
 16/25 anonim ***** válasza:
Mi van veled? (:
2012. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
elmuloba van.. igazábol az orvosom azt mondta h lehet hogy a sextől volt.. de hát ő mondta h sexelhetünk mer ugyis mert van fertőzésem és hogy csak ovatosan gumival.. szerintetek is elképzelhető hogy a sextől van/volt ?
2012. máj. 25. 21:08
 18/25 anonim ***** válasza:
Lehetetlen, hogy orvos ilyet mondjon, hogy pár nappal az abortusz után lehet szeretkezni! 4-6 hét szigorú tilalom van, hogy ne alakuljon ki gyulladás. Keress egy másik orvost, de sürgősen.
2012. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
de nekem kialakult már egy gyulladás és mondta h ettől akkart megovni.. de igy már mindegy .. lehetséges h ettől volt ez az egész ? keressek :)
2012. máj. 25. 21:53
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kicsit hihetetlennek tűnik!
2012. máj. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!