Milyen okai lehetnek az állandó vérzésnek?
Sziasztok!
Már tobb hónapja vérzem rendszertelenul.Van,hogy pecsételo sotétebb,van,hogy erosebb világospiros vérzésem van.Van úgy,hogy két hétig folyamatosan vérzem,aztán pár napig nem,aztán megint hetegig tart.Emelett fájdalmat érzek az alhasamban,a derekam és a hátam is szokott fájni.
A nogyogyász azt mondta,lehet,hogy méhnyálkahártya gyulladás.A huvelyváladék tenyésztés E-colit mutatott ki,erre kaptam antibiotikumot.Már csak pár darab van a kúrábol,de még mindig érzem a fájdalmat,és vérzem.
Milyen betegség állhat a háttérben?
Milyen vizsgálatokat végeztessek el,hogy kideruljon?




válasza:nehogy már te találd ki a vizsgálatot, azt az orvosnak kell.Eddig mi volt? Teljes vérkép, hormonszint, ultrahang?
Ha töketlenkedik, akkor menj másikhoz




válasza:Ha hormonvizsgálatot szeretnék,akkor mindegy,hogy mikor veszik le a vért?
Vagy a ciklusnak kulonbozo napjain kulonbozo hormonokat néznek?
Szokták úgy is csinálni,hogy egyszerre vizsgálják meg a hormonokat?
Mert nekem nagyon rendszertelen a ciklusom.




válasza:Szerintem a véreddel is baj lehet, valószinűleg a vérlemezek szintje a véredben elég alacsony.
A vérvizsgálaton voltál?
-Na az a kérdésem milyen rendszeresen sexelsz? Mert ha elég gyakran, akkor az is okozhatja!.
A vérzés oka az is lehet, hogy több petesejted van a kelleténl és ezért tovább tart a vérzés. Tudod, ha a petesejt nem termékenyül meg, akkor a hüvelyen keresztül távozik. Tehát valószinűleg, a túlzott petesejt termelődésed okozza a folyamatos vérzésedet, na meg közre játszhat a vérlemezek hiánya, ami végett a vérzésed is tovább tarthat.
Tehát, ami valószinűleg a bajod a petesejtek túlzott sokasága. Amik nem termékenyülnek meg!!!!
Szerintetek ?????




válasza:Koszonom a választ!
Nem volt mostanában vérvizsgálat.
Már tobb mint egy éve nem élek nemi életet.
Pontosan milyen vizsgálatok elvégzését javaslod?




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Felfázás, húgyuti fertőzés kizárt. Rengeteg antibiotikumot szedtem, iszom a csalánteát, tőzegáfonya kapszulát szedek, de semmi javulás.Egy éve volt húgyuti fertőzésem, erre szedtem először antibiotikumot és a leleteim szerint hatott is csak a tünetek maradtak... Az orvosok tanácstalanok és én is.
Neten ezt olvastam: "A hideg hatás, forró fürdő, szex, hastánc, nagyon csípős fűszeres ételek (vizeletben kiválasztódva) fellobbanthatják a hólyaggyulladást" - mondja a szülész-nőgyógyász." Már elegem van ebből, pedig odafigyelek magamra, nem hordok tangát, meg...
Ha pisilek, nem szúr, nem fáj, de amint (elnézést nem tudom jobban megfogalmazni) kijött minden erős égő érzés tör rám, ami el is múlik, viszont a feszítő érzés odalent megmarad, mint amikor már órák óta nagyon kell pisilnie valakinek. Ha sok folyadékot iszok, akkor...
És ha hasra fekszek még jobban fáj. :/
állando párkapcsolatba élek,a legjobban szex után érzem.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




