Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tesztek az ellen, hogy ne...

Mit tesztek az ellen, hogy ne izzadjon meg annyira a lábatok között?

Figyelt kérdés

Gondolom nem én vagyok az egyetlen, akinél előfordul egy hosszabb tanóra, vagy buszút után, hogy azt érzi, csurom vizes a nadrágja a lába között, és kellemetlen szagot érez ahogy feláll a helyéről. Mit lehet tenni ez ellen?

Rendszeresen tisztálkodom, higiéniával nem gondolom, hogy baj lenne, még is olyan visszataszító ez..



2012. máj. 28. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Feltételezem, nem tud rendesen szellőzni. Gyakori a rossz alsónemű, esetleg szorongás, elhízás miatt. Ezeket magadnak kell megoldanod.
2012. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pamut bugyit hordj mindig!
2012. máj. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én dezodorálom a combtövemnél Nivea golyóssal, csakúgy, mint a hónaljamat.
2012. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez amúgy teljesen alap kéne, hogy legyen, nem is értem miért nem teszik meg ezt az emberek. Most nem rád gondolok, hanem úgy általában férfiakra, nőkre egyaránt. A hónaljukat igen, combtőt nem. Nekem ez fura. Mihelyst elkezdett szagosodni az is, kamaszkoromban, rögtön dezodoráltam. Bármilyen irományt, ami erről szól, ha elolvasunk, az is tartalmazza, hogy a hónaljban, meg a szeméremtájékon jellegzetes szagot termelő mirigyek vannak. Ha a hónaljat illatosítjuk, akkor a combtövet miért nem??
2012. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A dezodor nem oda való!
2012. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

fiú/20


Szerintem egyszerűbb lenne , leborotválni róla a dzsungelt. Aztán ki tudja, hogy utána mi lesz. Talán eljön a világvége. :)

2012. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó de hülye vagy ez fájdalmas!


Kérdező,használj gyógyszertári izzadsággátlót.

2012. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ez érdekes kérdés...
2012. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

dezodort nem javaslom, nagyon egészségtelen még hónaljra is, mert a benne lévő alumíniumsók rákkeltők!! olvassatok utána. régen nem volt ennyi mellrák, most meg egyre gyakoribb még férfiaknál is!!!!

nekem dezodor helyett tökéletesen bevált a szódabikarbóna. mindig van a táskámban és ha úgy érzem baj van, rákenem a hónaljamra az illemhelyen. tökéletesen szagtalanít! láb közti izzadás azért lehet mert összeér a combod, van akinek még ki is dörzsölődik a bőr, nyáron szoknyában. fogyást , tornát javaslok. ja és szerintem a borotválás nem hülyeség , mert így alaposabb a tisztálkodás.

2012. máj. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na na gyerekek, ne használjatok füszereket a honaljatokon meg a lábatok között :)

Inkább akkor , baba pudert alkalmazatok, hidjétek el jobban jártok , mint hogy izesítsétek a nemi szerveteket.

2012. máj. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!