Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudok tenni az ellen,...

Mit tudok tenni az ellen, hogy ne izzadjon meg a babám háta a babkocsiban és a hordozóban?

Figyelt kérdés

Mind a kettő ilyen műszálas,vízlepergető anyagból van.Már próbáltam hogy textil pelust tettem oda,de ugyanúgy izzadt.Van erre valami speciális dolog,és hol tudnék venni bele?

Amúgy mindig pamutos cuccot adok rá,de így is alig 10perc alatt nedves a háta.


2009. jún. 17. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami vastagabb kellene, olyan mint a ólyabetét. Vatelinos. vagy vegyél neki egy kicsi nemez takarót!
2009. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, Nekem a babakocsiban mindig van egy besteppelt takaró alul. A hordozó ilyenkor meg hát ne bántódj meg de kínzás.

Gondold magad oda, vagy csak köss magadra előre hátra egy párnát azt sétálj vele 10 percet.

Meleg van, szellős dolog kell, de ha pici még a babakocsiban rakd hasra és nyisd fel az elejét is, hagy mozogjon benne a levegő.

2009. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hordozón az autóban szerelhetőre gondoltam.Oda nem rakhatom másban,sajnos.

valahol hallottam,hogy ilyen bio takarót tett oda,az jó volna?

2009. jún. 17. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Aero sleep a neve és 5500 Ft körül van.Ha a keresőbe beírod,ki fog adni pár találatot.Megrendelheted a neten is,ha bababoltban nem kapható a környéketeken.Több méret van: hordozóba,és nagyobb ülésekbe való is.Szerintem azt teheted a babakocsiba is.
2009. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!