Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs peteérésem. Volt valakin...

Nincs peteérésem. Volt valakinek ilyen problémája, sikerülhet gyógyszerrel elindítani a folyamatot? Sikerülhet egyszer szülnöm? Miért lehet hogy nincs peteérésem?

Figyelt kérdés
Világ életemben problémám volt a menzeszemmel, most babát szeretnénk, és gyógyszert is szedek 3 hónapja hogy beinduljon a folyamat, de félek hogy milesz ha nem. Ha nem esek teherbe, vagy nem lesz rendesen menzeszem akkor sterilitási vizsgálatra kell mennem... segítsetek.
2012. máj. 29. 20:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Most olvastam el több cikket is erről a betegségről! Minden tünet stimmel rám. A menstruációs zavar, szőrösödés, haj hullása, a fura, nagy pattanások (a belső combomon), és a hízás is. Most mit csináljak? Menjek oda a nőgyógyászomhoz, hogy nekem policisztás petefészek szindrómám van...?!
2012. máj. 30. 21:14
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát ennyi esze az orvosnak is lehetett volna. Ugyanis a tüneteidből, meg abból, hogy a petefészked kétszer akkora, mint kellene lennie és tele van cisztákkal eléggé "sejthető" a dolog.

Egyébként nyilván az orvos tid tudja, hogy mi bajod van.

Erre egyébként a clostyt szokták adni, ugyanis a segíti a peteérést.

Csak szerintem azért nem ártott volna minden hormont megnézni, plusz a cukrot. Mert ha azzal baj van, azt rendezni kellene.

Szerintem fordulj egy megbízható endokrinológushoz.

2012. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!