Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ettől lehet bajunk?

Ettől lehet bajunk?

Figyelt kérdés
Sajnos sokat vagyok egyedül és nem tudok kire számítani,ha emelgetésről vagy cipekedésről van szó.Azonban 16 hetes várandós vagyok.Ma fel kellett az ágyat emelnem,hogy bepakoljak pár dolgot.Ettől lehet bajunk?Elmehet a picikém?Kell tartanom az ilyen jellegű mozgásoktól vagy sem?Nem akarok táposnak látszani csak féltem a pocaklakómat.

2012. jún. 4. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulnod karból emelni nem hasból.

A legtöbb kismamának semmi baja nem lesz az emeléstől, persze nagyon óvatosnak kell lenni.

Vigyázz magatokra, jó egészséget nektek!:)

2012. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Óvatosan!! De amit eddig csináltál, azt azért eztán is lehet. Én a 12 kilós lányomat emelgetem naponta 100x, 25 hetes terhes vagyok, eddig semmi gond, és persze nem is lesz. Ha hozzá vagy az ilyesfajta terheléshez szokva, akkor nem lesz baj.
2012. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!