Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A fővámtéri vásárcsarnokban...

A fővámtéri vásárcsarnokban már másodszor jártam úgy, hogy a vásárolt hús, mosószerszagú, "büdös" és ez a íz/szag még elkészítés után is megmaradt. A kérdésem az hogy, lehet-e ettől bármi bajunk?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
hát, nem tudom. Kolléganőm kukacos húst vett ott. Lehet, talán nem kéne ott vásárolni senkinek? Ez brrr. A pénzünkért sz*rt kapunk.
2012. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miért nem vitted vissza??
2012. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez jellemző lett a csarnokra!
2012. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 doboszoli ***** válasza:

Utókezelésen, vagy ha úgy tetszik "fiatalításon" esett át a hús.

1. Kidobós.(inkább a veszteség, mint pár hét a fertőzőn)

2. Kerüld el messzire a hentest!

2012. máj. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Múlthéten már jártam így ott, ezért most másik hentesnél vásároltam, de pont ugyanez a helyzet ott is! Legközelebb biztos visszaviszem, sőt még ott kibontom! Csak ugye blokkot sem kaptam...
2012. máj. 24. 08:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Én visszavinném és a nyakába borítanám, kérném vissza pénzem.
2012. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na olyan helyen meg pláne ne vásároljál, ahol még blokkot sem adnak. Én is visszavinném. Arra ne számíts, hogy kapsz vissza bármit is, de legalább néhány panasz érkezzen már vissza az eladóhoz az árujáról... Nálunk előszeretettel "áztatják" a húsokat, hogy minél többet mutasson a mérleg.

Komolyan, már szívesebben vásárolok lassan tescoban húst, mint a piaci kis árusoknál.

Nincs valami ismerősöd a környéken, aki tudja hol lehet viszonylag olcsón jó minőségű húst venni? Én vidéki vagyok, két ilyen boltról tudok a városban, máshol már nem is merek húst venni, csak is náluk.

2012. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
51%

Ne haragudj de ezektől a válaszoktól rosszul vagyok! Tényleg az lenne a megoldás, hogy nem mentek oda többször? Hát ennyit ér a pénzetek? Ti mind ilyenek vagytok, akiket át lehet verni, be lehet csapni? És ezt hagyjátok? Normális ez a felfogás? Én az ilyenre ráborítanám az asztalt. De ha mégsem, akkor sem hagyom annyiban! A minimum az, hogy pontosan körülírom, hogy hol találkoztam vele, melyik standon, hogy nézett ki az eladó, mit kaptam és mi az amire nem számítottam, részletesen. És az összes fórumra feltenném, hogy megszólják az emberek és ne menjenek hozzá vásárolni. És a kellő fellépéssel (KÖJÁL feljelentés és kivizsgálás következménye akár több milliós is lehet) simán tönkre lehet tenni egy ilyen kereskedést pláne ha többen jelentik és visszaesőnek számít! Te vennél olyantól húst, akiről az a hír járja, hogy átb*szarintja a jónépet??? Mi? Tulajdonképpen ezért tartunk itt, mert hagyja mindenki - tisztelet a kivételnek - az ilyen söpredékek boldogulását! Katasztrófa! Az egész egy marha nagy nemtörődömség, lustaság. Én a Kálvinon laktam sokáig, a gyerekkoromban 20 éve ilyen még nem volt, legalábbis ennyire pofátlanok nem voltak az emberek.

Nincs igazam, de őszintén?

2012. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a tisztaság. Ennek örülni kellene. Nem koszosan adják oda a húst.
2013. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!