Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedésre valami étrend? 29...

Vizesedésre valami étrend? 29 hetes vagyok és két napja nagyon vizesedik a bokám és a kezem! Lehet ettől valami bajunk?

Figyelt kérdés
Polcoltam a lábamat,az nem használt.Ha állok rajta vagy sétálok,annál rosszabb lesz.Dokihoz csak jövőhéten tudok menni.
2011. máj. 14. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbálj gyümölcsnapot tartani, polcold továbbra is, de néha tégy egy laza sétát azért.

Mérd a vérnyomásod, ha magas, akkor nem ártana ha bármilyen doki megnézne, nehogy toxémia legyen. Nem akarlak ijesztegetni, de jobb a békesség...ha magas a vérnyomid, akkor ne várj a dokidra, ha teheted hívd fel...

2011. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia a vérnyomásom 139/90,ez magas?Szerintem bemegyek a kórházba de nem tudom,hogy most akkor ott fognak tartani?légyszi irj!!!
2011. máj. 14. 10:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok az első, de:


mennyi szokott lenni a vérnyomid?

Szerintem ez határérték, de ha egyébként alacsony, akkor bemennék.

2011. máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vérnyomás csökkentő mellett ennyi:(Amíg nem szedtem addig elég magas volt.150/90,stb.:(.
2011. máj. 14. 11:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is pont ebben a cipőben járok.22 hetes kismama vagyok, napi 3 vérnyomáscsökkentőt kell szednem és így is néha 130-140 között mozog a vérnyomásom...3 napot voltam kórházban, beállították a gyógyszert.Én is vizesedtem rendesen és azt mondta a dokim,hogy sószegény diéta sokat segít,mert a só az megköti mégjobban a vizet a szevezetben.Most lehet,hogy kicsit furcsának fogod találni,amit írok, de nekem az alkoholmentes sör sokat segített,mert sokat kell pisilnem tőle és már nem dagadok annyira,mint előtte.De vannak olyan gyümölcsök is,amik nagyon jó vizhajtók, pl:eper, narancs..

Remélem tudtam valamit segíteni! :))

Pihenj , amennyit csak tudsz!

Boldog babavárást kívánok! :D

2011. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ne hari, de elmentünk itthonról...remélem már voltál dokinál, mert ez magas bizony! Épp határ, de magas...mit mondtak???
2011. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most jöttünk az ügyeletről,diétát és pihenést írtak elő.Baba jól van:)
2011. máj. 14. 15:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Szuper! Örülök, további minden jót! :-)
2011. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is:)
2011. máj. 14. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!