Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a probléma? Gyanítom,...

Mi lehet a probléma? Gyanítom, hogy hüvelygomba? De mi a fészkes fenétől?

Figyelt kérdés

Ma reggel kezdődött az égő viszkető érzés!Folyásom átlátszó és nem annyira sok!Olyan,mintha peteérésem lenn(de már volt)!Megnéztem "közelebbről" és nincs rajta elváltozás,de ahogy néztem,láttam és éreztem is utána,hogy olyan,mintha az egyik puha kis(nem is tudom h hívják a hüvely falát!)párnaszerű picit érdes és kidomborodik!Eddig nem ilyen volt!


Nem tudom mi lehet vagy mitől lehet!!!Kezet mosok alaposan wc előtt és után is!Nemi betegség nem lehet,mert eddig 1 emberrel voltam és vagyok is!Persze mindig védekezünk óvszerrel!Felfázva nem voltam!Ahogy pisilek úgy érzem,mintha forró lenne!Nem tudom mi lehet!De szerintem hüvelygomba!Csak azt nem tudom mitől!Holnap veszek Canesten combi-t!Az tuti jó lesz rá!

Jah és persze miden nap fürdök!Tudom,hogy kell kitörölni a hátsóm is,pamut alsót hordok és az óvszerre sem vagyok allergiás!


2009. júl. 1. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok tusfürdő felborítja a hüvely természetes PH-értékét,a svas kémahtás helyett lúgossá teszi ami kedvez a gomba-baktérium elszaporodásához.Próbálj ülőfürdőt venni,egy kád vízbe egy csésze só,meg fél csésze ecet.semmi tusfürdő.üldögélj benne míg kíhűl a víz(olvastam olyat is hogy egy kád vízbe egy KILÓ asztali só,ezt még nem próbáltam,csak a csészéset.)De ha több napig tart menj el dokihoz.Ja és ilyenkor kevesebb élesztős dolgot egyél,pl kelt tészták,mert abban is gomba van,és kihathat az egyensúlyra.
2009. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
tudtommal a gomba a savas közeget kedveli...a sok édességtől, cukros ételektől borul fel az egyensúly, de természetesen számos dolog okozhatja ilyenkor célszerű hüvelyirrigálást alkalmazni, mértékkel! lehet h magától elmúlik, én nem rohannék egyből a patikába canestenért, sok rosszat hallani róla, és lehet a te diagnózisod sem pontos, tehát lehet, hogy nem is gomba a kórokozó...
2009. júl. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gomba lehet antibiotikum mellékhatása, uszoda következménye, cukorbetegség jele, gyengébb immunrendszer miatt, lehet kísérője és okozója is hüvelygyulladásnak, esetleg elültél WC-re (nem nyilvános WC, elég ismerősnél is), olyan kádban fürödtél (akár vendégségben),amit erősebb vagy más hatóanyagú tisztítószerrel súroltak ki, esetleg nem volt teljesen tiszta. Kb. ennyi ami elsőre eszembe jutott, de kb. még ötven oka lehet.
2009. júl. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok ismét: próbáld meg a tejsavas irrigálást naponta (1 liter vízbe 2 evőkanál tejsav, amit gyógyszertárban lehet kapni) és ha pár nap alatt nem elsz jobb, akkor menj el dokihoz. Amit leírtál az alapján nekem nem egyértelmű, hogy gomba, akkor meg feleslegesen dobsz ki többezret a Canestenre és utána úgyis doki lesz a vége, ha az nem használ.
2009. júl. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Ma már nem annyira viszket!Kezdek megnyugodni!Amúgy intim lemosót használok,nem szoktam ráülni a nyilvános,sőt senki wc-jére!Letakarom ahol lehet,mert túl sokszor volt már hólyaghurutom!Lehet az immunrendszerem!Vagy a pajzsmirigy alul működésem!Kezd jobb lenni,úgyhogy a kipróbálom amiket tanácsoltatok!Köszi!
2009. júl. 2. 06:08
 6/6 anonim ***** válasza:
a gyenge immunrendszer miatt is kialakul a gomba. a grapefruit csepp immunerősítő és gomba megelőzésére is szolgál, próbáld ki.
2009. júl. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!