Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szoktatok menni nőgyógyászhoz...

Szoktatok menni nőgyógyászhoz csak úgy kivizsgálásra?

Figyelt kérdés
Ha valami furát éreztek és úgy érzitek, hogy lehet van valami bajotok. Vagy csak megelőznétek a bajt... akkor elmentek?? Vagy ha régen voltatok... és csak megvizsgáltatni magatokat, hogy minden rendben van-e
2009. júl. 2. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szexuális életet él, évente ajánlott elmenni méhnyakrák szűrésre, akkor is, ha semmiféle panasza nincs.
2009. júl. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Biztos ő is tudja :) Én nem szoktam menni, Isten őrizz! Bár nincs szexuális életem, de ha lesz se fogok mennii... Borzalmas.. egyszer mentem csak el, de akkor fertőzésem volt.
2009. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden évben megyek rákszűrésre.Ez annyira alap dolog, mint a fogorvosi ellenőrzés.Bár mondjuk egy lukas fog miatt kevésbé hal meg az ember.Szerintem ivarérett nőnek kéne legyen annyi esze, hogy minden évben elmenjen szűrésre a saját érdekében.
2009. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Évente 1x mindenképp elmegyek. Nem tudom megérteni azokat a nőket, akik nem képesek évente 1x elmenni orvoshoz bármennyire is kellemetlen vagy fájdalmas, ez mindenkinek a saját érdeke az életével játszik ha nem jár rendszeresen. Ha pedig már valami baj van akkor kapnak észbe, hogy mit is kellett volna tenniük, de akkor már késő.
2009. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Évente egyszer megyek méhnyakrákszűrésre,ez szerintem alap.De nem uszom meg általában ennyivel,mert elég sűrűn felfázok.Amint észreveszem inkább doki,mint a szenvedés.
2009. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy mindenki lepontozott. Erre a kérdésre a NEM ugyan annyira hasznos válasz, mint az IGEN. Én nem mondtam senkinek, hogy ne menjen rákszűrésre. Aki akar megy, aki nem akar nem megy. Mindenki azt csinál az életével, amit akar..
2009. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak rákszűrésre járok évente egyszer, bár utálom, gyűlölöm, valahol azt olvastam, hogy aki korán kezdte, annak akár fél évente is ajánlott menni. Még fél évente is bevállaltam volna. Így elmentem az előzőre 10 hónappal és elzavartak a fenébe, hogy mit képzelek én, miért nem elég nekem évente a rákszűrés, a fejlett országokban 3 évente járnak a nők és az is elég, menjek szépen haza.


Egyébként csak akkor, ha már nagyon muszáj. Mint fentebb írtam nálunk hihetetlen bunkók...

2009. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nem rohangálok feszt a dokikhoz. az a baj, hogy sokan minden aprósággal (pl pattanás nőtt a p.náján) egyből szalad a dokihoz..nevetséges. de az éves kivizsgálásra szerintem is célszerű elmenni, akkor is ha nincs problémája az embernek. bár én még egyszer sem voltam szűrésen..hoppsz. ha megdö.glöm az én bajom..engem nem mozgat. 25/L
2009. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!