Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti minden nap vesztek másik...

Ti minden nap vesztek másik melltartót? Vagy milyen időközönként?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez természetesen attól is függ, hogy milyen színű felső van rajtam, mert fehérhez nem fogok feketét venni. De ha a szín mindegy, akkor nem midnen nap, úgy 5 naponta. Persze az sem jó, hogyha nagyon nagy időközönként cseréled: legjobb barátnőm (illetve már rég nem az, csak szerinte). Rajta még csak egyetlenegy melltartót láttam. Minden egyes nap az van rajta. Na az már csöppet furcsa.
2012. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elég kb 2-3 naponta cserélni.



19/f.

2012. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Nekem van vagy 5 melltartóm azokat cserélgetem, amelyiket éppen kikapom a kosárból azt veszem fel.Mosni meg akkor szoktam ha már látszik h kezd koszos lenni

20L

2012. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem veszek mindennap másikat. Nekem igazából van "otthoni", ami kényelmesebb, nem szivacsos csak jól tart. Meg van "utcai", ami vékony szivacsos és szép, persze külön külön több darab van belőle. Olyan 2-3-4 naponta szoktam cserélgetni. Évszaktól (hideg-meleg) meg persze izzadástól is függ.

L20

2012. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!