Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tud a nőgyógyász papírt adni...

Tud a nőgyógyász papírt adni arról h szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Természetesen az vagyok tehát nem arról van szó h vmi humbug kellenne de nem tudom h h kellene kérnem vagy szólnóm. A másik pedig hallottam h egy lány(szűz) elment a dokihoz és az átszakította neki a szűzhártyáját csak úgy vizsgálat közben...L18
2012. jún. 10. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem A szűzhártya átszakadása nem a szüzesség elvesztését jelenti.
2012. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nekem nem szakadt el semmim. Csak szeretnék egy orvosi papírt róla.
2012. jún. 10. 20:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Arról hogy a szűzhártya nem szakadt át tud.
2012. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan pasi, akinek ezt papírral kell igazolni, nem érdemel mást, csak hogy jól fenékbe rúgják, hogy repüljön. Nem a közel-keleten vagyunk.... :S
2012. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
minek papir?Hát én nem tudom de sz.tem ki fog nevetni!
2012. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen, tud adni róla. anno nem tudom emlékeztek e volt a big brother-ben is egy kiscsaj aki még szűz volt, asszem valami andi, és ő is elment dokihoz akitől kapott papirt hogy ép a szűzhártyája.
2012. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért kell az a papír????
2012. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen magándokihoz menj, SZTK-ban biztos, hogy nem fognak foglalkozni veled!


De érdekelne: honnan tudod, hogy nem szakadt át még a szűzhártyád?

Ugyanis nem csak szextől szakadhat át. Tamponhasználat, torna, maszti...

Nem is feltétlenül fáj! Vérezni se vérzik mindenkinek. Úgy is átszakadhat, hogy észre sem veszed (pl. menstruáció közben).

Sőt! Van olyan nő, akinek nincs is!

Illetve van olyan, akinek olyan rugalmas, hogy normál szexuális aktus alatt át sem szakad.

2012. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szoktak adni, de az fizetős! Pl: bűnügyekben, ha a bíróság, vagy a nyomozóhatóság kéri. De akkor ezek fizetik a költségeket. /6000Ft kb./
2012. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi kér papírt arról, hogy szűz vagy, akkor rúgd ki őt páros lábbal! Nem érdemel meg Téged!!!
2012. jún. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!