Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a hüvelyem szex...

Miért fáj a hüvelyem szex közben? Az orvosok miért nem segítenek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Barátommal egyre több és több az előjáték, de mikor aktusra kerül a sor az elején nagyon fáj a hüvelyem. Nagyon lassan kell bedugnia, és már néha a sírás is elkapna, sőt van amikor egész idő alatt is fáj, nem csak az elején. Vettünk síkosítót, de az csíp, ezért nem tudjuk használni. Szedek fogamzásgátlót, a libidóm lecsökkent, bár fogalmam nincs már mi a bajom.

Kétségbe vagyok esve. Orvosról orvosra járok, bár nem magánklinikára, mert arra nincs pénzünk, most összeszedtem egy kicsit. Tudnátok nekem Nyiregyen vagy közelében olyan orvost találni, aki megfelelően kivizsgálná ezt a dolgot? Fontos lenne, hogy olyat mondjatok, aki tényleg meghallgat és lelkiismeretesen adna gyógymódot.

Előre is köszönöm

20/L


2012. jún. 11. 23:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
dr. Orosz László, Nyíregyházán a Víz utcán van a magánrendelése. Szerintem nagyon lelkiismeretes, igaz nem a legolcsóbbak közé tartozik. Én nagyon szeretem, nála szültem, figyelmes nagyon normális.Csak ajánlani tudom.
2012. jún. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
fürdésnél mivel mosod odalent? csak mert szerintem ez is sokat számít. Nekem még tusfürdőt használtam, addig elég gyakran előjött hogy viszketett napokig, de mióta vettem a dm-be intim lemosót azóta semmi problémám nincs. Talán próbáld ki, mert az alkoholmentes.
2012. jún. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek.

én is intim lemosót használok fürdésnél (bár ha a barátomnál alszom akkor nem) de szex előtt is megmosom, csak vízzel, hogy azért ne legyen koszos.

2012. jún. 12. 00:06
 4/16 anonim ***** válasza:

Mielőtt fogamzásgátlót szedtél is volt ilyen panaszod?


Mert az összes tünet, amit felsoroltál lehet a gyógyszerszedéstől is.

Hüvelyszárazság, libidócsökkenés és emiatt fájdalmas szex. Mindegyik olyan tünet, ami a fogamzásgátló mellékhatásaként is jelentkezhet.


A síkosító pedig azért is csíphet, mert mikrosérülések keletkezhettek a hüvelyed belső falán a hüvelyszárazság ellenére folytatott szextől.


Próbáljátok ki ezt:

[link]

Ez segíthet!

2012. jún. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezzel sima nőgyógyászati szakrendelésen nemigen fognak foglalkozni, de van egy híres ezzel foglalkozó magyar doktornő, Dr. Tóth Emese (gondolom, vannak is árai) [link] ez a honlapja címe, többen dicsérték a régi betegeim közül (én túl erős menstruáció miatt kialakuló vérszegénységgel küldtem őket hozzá).
2012. jún. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is.

Igen én is a fogamzásgátlóra gyanakodtam, de ezt sem nagyon hallgatták meg a kórházban. Siettettek, felírtak másikat és el voltam intézve.

Most már legalább tudom, hogy nem reménytelen a helyzet. :)

2012. jún. 12. 13:00
 7/16 anonim ***** válasza:

Sajnos amíg szeded a fogamzásgátlót, addig ezek a tünetek valószínű fent is maradnak:(


Intim lemosót ne használj, mert ezek gyulladásra hajlamosabbá teszik a nyálkahártyát, sérülékeny lesz tőle.

Olyan mint a labello. Minél többet kened a szád, annál szárazabb, és annál többet veszel belőle...üzlet.

Sima natur terméket használj intim mosakodásra, és nyugodtan bekenhetet tiszta shea vajjal. Rendkívül ápolja, táplálja, regenerálja a bőrt. Használhatod síkosításra is, kézben, bőrön pillanatok alatt felmelegszik, tessék használni az intim helyzetekben.

2012. jún. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ezt nem is tudtam! :O

És hol lehet ilyen vajat kapni, mennyibe kerül kb?

2012. jún. 12. 13:18
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia, nagyon sok oldalon lehet rendelni.

Nagyon fontos, hogy 100%-os (azaz más összetevő ne legyen benne) nyers, finomítatlan shea vajat vegyél. Azt nem csupaszították meg a hasznos anyagoktól, az úgy ahogy van eredeti.

Lehet belőle jó kis síkosítót is készíteni, átküldöm a receptet:)

[link]


Tudni kell, én ezt a vajat, használom mindennapos testápolásra, szóval krém helyett tetőtől talpig, nekem így kb. egy adag (300 ml) vaj elég kb két-három hónapig. Ez a bioboltban ahol veszem 2500 HUF. Szóval nem drága.


Keresgéltem neked egy-két helyet ahonnan lehet rendelni, de te is nyugodtan kereshetsz a lakhelyednek megfelelőt.

Egy kicsit a vajról: [link]


[link]

[link]

[link]

2012. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ezt tuti kipróbálom :D
2012. jún. 12. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!