Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a hüvelyem szex...

Miért fáj a hüvelyem szex közben? Az orvosok miért nem segítenek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Barátommal egyre több és több az előjáték, de mikor aktusra kerül a sor az elején nagyon fáj a hüvelyem. Nagyon lassan kell bedugnia, és már néha a sírás is elkapna, sőt van amikor egész idő alatt is fáj, nem csak az elején. Vettünk síkosítót, de az csíp, ezért nem tudjuk használni. Szedek fogamzásgátlót, a libidóm lecsökkent, bár fogalmam nincs már mi a bajom.

Kétségbe vagyok esve. Orvosról orvosra járok, bár nem magánklinikára, mert arra nincs pénzünk, most összeszedtem egy kicsit. Tudnátok nekem Nyiregyen vagy közelében olyan orvost találni, aki megfelelően kivizsgálná ezt a dolgot? Fontos lenne, hogy olyat mondjatok, aki tényleg meghallgat és lelkiismeretesen adna gyógymódot.

Előre is köszönöm

20/L


2012. jún. 11. 23:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szívesen. Ha rendeltél, és kell egy kis segítség, hogy hogyan is használd fel, szokd meg, nyugodtan írj privit.
2012. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is voltam ilyen problémáim. Sőt ha össze is jött az aktus, akkor utána volt h sírtam a fájdalomtól. Már pontosan nem emlékszem mi volt a bajom, de a doki azt mondta h hüvely gyulladásom van(?). Kaptam rá gyógyszert és irrigálnom kellett. Attól elmúlott és azóta se jött elő.

Remélem nem is fog soha többet, mert borzalmas volt.


Jobbulást neked :)

2012. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én lassan egy éve kűzdök hüvelygyulladással, nem múlik el semmitől is iszonyatos a szex, nem is megy sokszor sírtam közben, de nem múlik el semmitől. Már mindent kipróbáltam mindent mondtak a dokik is nem tudnak velem mit kezdeni :(
2012. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez mind nagyon szomorú, de ez nem orvosi probléma, legfeljebb pszichiátriai...


Persze, hogy nem tudtak mit csinálni, hiszen nem vagytok betegek, nem traumáról van szó. Olykor a legegyszerűbb megoldás a partnercsere...


Egyes exeim szárazak voltak, mint a Szahara, aztán velem meg mint a Niagara, szó szerint átázott nem csak a bugyijuk, de egyiknek még a nadrágja is... és volt ez fordítva is néhányszor, bizonyára.

2012. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ott kezdd a kezelést, hogy abbahagyod a tablettát.

Ugyanis nagy vszínűséggel szimplán a tabletta által okozott hüvelyszárazság miatt fáj.

Addig nem fog elmúlni, míg szeded.

2012. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a lányok válaszát! :)

aki meg fiú volt szegény semmit nem tudhatsz erről, nagyon szeretem a barátom már ne is haragudj, és ahogy olvashattad másnak is rendbe jött gyógyszerrel. és már nekem is javul :D

kicsit visszavehetsz az egódból mert nincs erről tapasztalatod...

2012. júl. 18. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!