Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg javasolt az ágynyugalom?!

Tényleg javasolt az ágynyugalom?!

Figyelt kérdés
Párom 20 hetes terhes, nyitott a külső méhszája. /1100/.
2012. jún. 14. 08:54
 1/8 A kérdező kommentje:
2. terhessége.
2012. jún. 14. 08:58
 2/8 anonim ***** válasza:

1100-as méhszájjal 20 hetesen nemhogy ágynyugalmat rendelnék el, de a kórházból sem engedném ki és a fürdetést, wc-zést is csak az ágyban engedélyezném neki, ami Trendelenburg helyzetben van.

Tudod, a párod csak egy hajszálnyira van attól, h elveszítse a babát.

2012. jún. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tehát veszélyeztetett terhes


igen,ágynyugalom kell neki

pisilni,lefürdeni óvatosan felkelhet,minden más a te dolgod.


Igen,tedd elé a kaját amit megfőzöl,vedd meg a kedvenc ujságját,gondoskodj a már meglévő csemetéről.

2012. jún. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én is ezt mondom neki, de lazán veszi a dolgot...

azt mondja nem érzi rosszul magát, nem görcsöl... :O

2012. jún. 14. 09:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Az orvos miért nem tartotta bent? Nagyon nagy felelőtlenség mindkét fél részről elhanyagolni ezt az állapotot.
2012. jún. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, a görcsölés már nem számít ilyenkor. Ha már egyszer szült, akkor érezhetőbb kontrakciók nélkül is szépen ki tud tágulni. Ráadásul a burok kezdi elveszíteni az alátámasztást, a hüvely felől pedig ellephetik és befertőzhetik a bacik, így könnyen meg is repedhet.
2012. jún. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
néha szokott görcsölni, de akkor mindig azt mondja, hogy biztos a sok járkálástól van...
2012. jún. 14. 09:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az első terhességemnél voltam így, azért nem kellett bent feküdnöm a kórházban, mert megígértem az orvosnak, hogy betartom a szigorú fekvést. Az igaz, hogy nálam 30 hetsen kezdődött... Csak a wc-re és enni keltem fel (na meg zuhanyozni), de végig feküdtem. Ki is bírtam, hogy ne legyenek koraszülött babáim. Mondd meg a feleségednek, hogy a felkeléssel azt kockáztatja, hogy koraszülött babája lesz és sajnos ebben a korban nem tudnak mit csinálni vele. De ha idejében be is megy a kórházba, legfeljebb bent tartják majd infúzión. Ez jobb? Nem lehet ennyire felelőtlen a születendő kicsivel szemben...
2012. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!