Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz kéne mennem,...

Nőgyógyászhoz kéne mennem, viszont még nem voltam, és ha csak rágondolok is gyomoridegem lesz :D Női doki nincs közelben. Magánrendelés jó ötlet lehet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi bajod a férfi nőgyógyászokkal? Nekem férfi dokim van,és nagyon okos,jó fej.

De a te dolgod,hogy férfihez vagy nőhöz mész. Magánorvoshoz nem mindig jó ötlet menni,mert dupla annyi pénzért vizsgál mint az SZTK orvos. A legtöbb SZTK doki magánorvosként is dolgozik. De ha találsz magánorvosként női orvost akkor menj oda.

2012. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki így van az első vizsgálat előtt. Nyugi :) Menj SZTK-ba,magánrendelésen és SZTK-ban is ki lehet fogni jót. Pár perc csak a vizsgálat.
2012. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanazt az ellátást kapod a magánorvosnál is, mint a másiknál. Van kimondottan tini szakrendelés, az iránt érdeklődj. Időpontot kell kérned. Jó volna most, mielőtt sokan elmennek szabadságra. Amúgy nincs mitől félned, és szégyellned sem kell magadat, orvos, aszerint kell viselkedni. Elmondani komolyan, részletesen ha valami problémád van. Ja és, az lesz az első kérdése, hogy mikor volt meg a menstruációd. Minden rendben lesz. Minden nő átesik az első vizsgálaton, és mind túléli.-:)) Szia!
2012. jún. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne a neme szerint válassz orvost, mert mindkét nemnél van jó orvos, és rossz orvos is!
2012. jún. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!