Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudnám megakadályozni,...

Hogy tudnám megakadályozni, hogy a kúp ne follyon ki belőlem éjszaka? Még a pizsama nadrágom is el szokott ázni. A kúpra az van ráírva, hogy 10 és 25 fok között tárolandó, de próbáljam meg betenni a hűtőbe, hogy ne olvadjon olyan könnyen?

Figyelt kérdés

2012. jún. 16. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tárolás miatt olvad, hanem a Te testhőmérsékletedtől. Felteszed a kúpot, és egy jó nedvszívó betétet a bugyidba. Úgy a pizsamát. Mellesleg én úgy tudom, hogy aplikátort is adnak mellé, pláne, ha jó mélyre kell feltolni. Ha nincs aplikátor, akkor tisztára mosott ujjal told fel.
2012. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a dolga, hogy kifolyjon! Így hat.


Felnyomod jó mélyre, a testhőmérsékletedtől megolvad és a hüvely teljes felületét bevonja, miközben kifolyik.


Használj betétet, lehetőleg pamut felületűt.

2012. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, megnyugodtam hogy így is jó, köszi!
2012. jún. 17. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!