Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek ti miben szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ti miben szoktatok aludni éjszaka? Mi a véleményetek arról ha egy nő pizsamában alszik és minden este bugyit vesz fel a pizsama alá?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 17. 14:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

szerintem kényelmetlen a pizsama alá bugyit venni, én hálóing alá se veszek

kell, hogy éjszaka szellőzek

csak menstruáció alatt van rajtam bugyi a betét miatt

21/l

2012. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
kényelmetlen, én szinte mindig ruha nélkül alszom
2012. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám rávenni hogy ne vegyen fel? A menstruációs időt nem veszem ide. Mondtam neki hogy szellőznie kellene de őt nem érdekli mit mondok. Plusz ha este odabújok és elkezdem simogatni és arra téved a kezem elég nehéz keresztüljutni a bugyin is.
2012. ápr. 17. 14:15
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, én is így szoktam. Így nem fagyok meg, és nem váladékozom össze a pizsamámat.
2012. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hálóingben alszom, bugyit csak akkor veszek, ha megvan.

Amíg kolis voltam ott pizsamában aludtam, bugyit néha felvettem akkor is, ha nem volt meg.

Bugyi nélkül kényelmesebb, pizsamában is azért nem szeretek, mert zavar, hogy ott van a gumi a derekamon.

Nem tudom, mivel lehetne rávenni, ha neki így jó. Egy barátnőm tangában alszik, az még egészségtelenebb, mint a sima bugyi, de ha neki jó... még csak nem is pasi kéri ilyenekre, hogy aludj szexi baby-dollban vagy csipkés bugyiban, hanem magától tesz így.

2012. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én bugyiban, zokniban, pizsamában.

Teljesen rendben van, amit a barátnőd hord.

Nem értem a panaszod, fél perc, és lent is van minden ruhadarab. Ennyit ki lehet bírni.

2012. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Én egy laza pólóban, meg laza rövidnadrágban vagy laza férfi boxerben alszom, bugyi nélkül.
2012. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Kedves #4- es nincs olyan hideg a hálóban hogy " megfagyjon" akár takaró nélkül is lehetne aludni mesztelenül akkor sem fázna.
2012. ápr. 17. 14:34
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
azta. hat ha szeretkezesre kerul a sor ugyis O MAGA KELL EVESSE A BUGYIT
2012. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a hőérzete. A lányok általában fázósabbak.

Én ha jó meleg van is, zokniban, bugyiban alszom, és a derekamon mindig többréteg takaró van. Úgy értem egy takaró, de összehajtva, hogy többrétegű legyen. Csak így értem jól magam. (Nyilván nem a 40 fokos kánikuláról beszélek, csak mikor jó meleg van a szobában)

2012. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!