Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ez? Ez a harmadik...

Miért van ez? Ez a harmadik alkalom hogy a vérzésem nem vérzés..(lent bővebben)

Figyelt kérdés

Nos,4 éve van meg.És már rendesen beállít.De mostanában nem vér jön ki belőlem hanem az a nyálkás cucc ami a méhfaláról válik le.Olyan nyálkás hogy még a betét sem szívja be.Vér nincs.Csak az a nyálka véres kicsit.Lóg belőlem az a nyálka.Tudom undorító.És nem tudok aludni,sem mert a betét nem szívja be,csak ragad.Nem tudom mi lehet.Nem darabos azt tudom.És folyékony vér nincs.És ez megy 5 napig.

Szerintetek mi lehet a baj?

Köszi előre is.

15/L


2009. júl. 5. 09:07
 1/6 A kérdező kommentje:
*beállt
2009. júl. 5. 09:07
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem még ilyen nem fordult elő pedig kb. 4 éve mentsruálok:o

Én azt javaslom menj orvoshoz ha nem múlik el!!:S

16/L

2009. júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenekelőtt menj orvoshoz! Kiegészítésként naponta 1 csészényi cickafarkteát igyál apránként! Ez a gyógynövény mindenféle rendszertelen menstruációnál segít.

1 teáskanál cickafark füvet 1 csésze vízzel leforrázunk, 5 percig letakarva állni hagyjuk, leszűrjük és ihatjuk is. Ízesíteni lehet mézzel, cukorral és kortyolgatva elfogyasztjuk.

Ezekben a hónapokban virágzik, késő őszig lehet találni a természetben, ha ismered (a friss jobb, de intenzívebb az illata és íze). Ha nem ismered, inkább gyógynövényboltban vásárolj!

2009. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem a terhesség kizárva (mert attól mert vki terhes, vannak olyan nők akik furin menstruálnak)
2009. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
istenem, nem értelek téged. ha már ez a harmadik eset, miért itt ülsz, és miért itt teszel fel kérdéseket? miért nem mentél már el egy orvoshoz? ez a szerved végülis csak a jövődet jelenti, igaz. nagyon remélem, hogy nincsen semmi bajod, végülis 15 évesen még lehetnek érdekes dolgok. mindegy, én nem foglak megnyugtatni, fogd kézen egy barátnődet, és menj az orvoshoz, aztán ird meg, hogy mi volt.
2009. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Még szűz vagyok.

Csak az a baj hogy nincs kivel elmennem nőgyógyászhoz.

Barátnőim nincsenek,csak srác barátaim vannak.

Anyukámmal ma beszéltem,és elmegyünk dokihoz.Most megyek előszőr.

Köszönöm a válaszokat.

2009. júl. 5. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!