Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PMS tünetek jelentkezhetnek a...

PMS tünetek jelentkezhetnek a menstruáció 2. napján, úgy hogy előtte semmi tünet nem volt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mint a neve is takarja a menszesz előtt jelentkező tünetekről van szó, de érdekelne, hogy más is tapasztalt-e ilyen tüneteket a vérzés megindulás után.
2009. júl. 6. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
igen,mert a premenstruációs feszültség általában a menszesz előtti 1-2 hétben jelentkezik..de ha menszesz közben is ezeket tapasztalod magadon akkor sincs semmi baj,A menszesz alatt általában fáradtnak,idegesnek,bágyadtnak érezzük magunkat és ez nem csak PMS tünet(-ek) miatt lehet,hanem egyszerűen a hormonok miatt.Én is így vagyok vele,nem kell aggódnod!!No para:)
2009. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Sokáig volt PMS-em, de az utóbbi hónapokban nem volt, és meglepett, hogy most később jelentkezett, azt hittem gond van, de ezek szerint minden o.k.
2009. júl. 7. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:
nincsmit:)emiatt ne aggódj!:)
2009. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!