Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúp összetétele?

Hüvelykúp összetétele?

Figyelt kérdés

Sok fajta hüvelykúp van... és nekem alig vált be valamelyik. Ez volt az eddigi leghatásosabb. Felszeretném íratni, de kéne az összetétele.


Nystatinos hüvelykúp. Vény nélkül nem kapható, Sima fehér dobozban volt. 10 db-os, olyan mint egy üveggolyó, és citromsárga színű.. viaszosnak mondanám. a kúpok aluminium csomagolásba voltak, külön külön.


Mellé hüvelyöblítőt kaptam, és pimafuctort kenőcsöt.



#összetétel #hüvelykúk
2012. jún. 20. 22:35
 1/7 A kérdező kommentje:
ez egy gyógyszertári készítmény ami mellett semmi féle tájékoztató NINCS, nem kaptam. jah és nystatinos hüvelyGOLYÓ a neve.. ennyit sikerült kiderítenem..
2012. jún. 20. 22:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínű Ovumum Nystatin, gyógyszertárban készítik, de ha bemész egy patikába, hogy szeretnél csináltatni de nem tudod mi volt biztos megmondják mit irass fel.
2012. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*Ovulum

És utólag láttam, hogy írtad. Ennyi alapján nem tudja felírni az orvos?

2012. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! remélem már feltudja. A csomagolását bevittem, de azon se volt sok info. De az lesz hogy a gyógyszertárba még érdeklődök erről a készítményről.
2012. jún. 20. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha olyankor mész be mikor nincs olyan nagy forgalom biztos segítenek neked. Sok szerencsét hozzá.
2012. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan az alakja, mint valami tölténynek
2014. aug. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minek az összetétele -

A neve alapján is oda tudják adni

2014. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!