Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindjárt megyek (most először)...

Mindjárt megyek (most először) nőgyógyászhoz. Semmi bajom, csak szeretnék fogamzásgátlót szedni. Elég szégyenlős vagyok. Valami ötlet, tanács, tipp, hogy ne vessen szét az ideg, miközben várok, meg a székben ülök?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
bő szoknyában menj, azt nem kell levenni, elég felhajtani és rögtön lehajthatod, így kevésbé kellemetlen
2012. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jún. 7. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Mindenképpen női dokihoz menj elsőre!

Sokkal elviselhetőbb az elötte való vetkőzés és terpesztés, mint egy pl. 30 éves férfi elött!

Azonkívűl, nem csak orvos, hanem nő is aki sokkal könnyebben és gyorsabban megérti minden gondodat mint ffi kollegája, hiszen ő nem csak könyvből tanult róla, hanem szemályesen is átélte nagy valószínűséggel. beleértve a szégyenlősséget is...

2012. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Igen, a női nőgyógyászhoz menés első alkalommal feltétlenül jó ötlet.

Valószínűleg jóval empatikusabb is és nem tart majd hisztis tyúknak a zavarod miatt.

Irogasd össze előre kérdéseidet, mert ott lehet hogy mással leszel elfoglalva és ezért elfelejtenéd azokat

2012. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, túl vagyok rajta :) levetette velem a szoknyát is, de el is felejtettem, h szégyenlős vagyok, mert nagyon jófej, kedves, humoros volt, beszélgetett velem, elterelte a figyelmem. A sima rendelésre mentem, nem választottam a dokit. Hát egy 35-40éves pasit kaptam. Amúgy ebben a városban 2 női nőgyógyász van, és mind a 2 bunkó és durva :S szerencsém volt ezzel a hapsival :) mégegyszer köszi az ötleteket :)
2012. jún. 7. 12:56
 6/7 anonim válasza:
Igen, akartam mondani, hogy tök mind1, ha nőhöz vagy férfihoz megy, tapasztalatból mondom, férfi nőgyógyászom van, 17 évesen voltam nála először, és nagyon normális volt.(Nem mellesleg megjegyzem, magánrendelésre járok.) Barátnőim, akik néhányan nőhöz mentek, sokkal rosszabbul jártak. Hiába nő és könnyebb lehet vele beszélgetni, ugyanakkor ő az aki jobban leorrolja a lányokat ha esetleg nem tisztálkodnak megfelelően stb.Lehet nő is teljesen normális és jó orvos, ugyanakkor férfi nőgyógyász is lehet rossz. Én azt javasoltam volna, hogy kérdezz utána, esetleg neten nézz utána, kinek mi a tapasztalata a városban dolgozó nőgyógyászokról. De akkor te jót kaptál :)
2012. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem választottam dokit, csak simán odamentem a rendelésre, és ő volt ott :)
2012. jún. 19. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!