Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció nyaraláskor?

Menstruáció nyaraláskor?

Figyelt kérdés
1hét múlva utazunk és akkor fog megjönni, de szeretnék fürödni a tengerben. Mit tudnék csinálni? Tampont még nem használtam, késleltetni mivel tudnám? 14/l

2012. jún. 26. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ne kutyulj bele a ciklusba, mert nehéz aztán rendberakni. Inkább ismerkedj meg a tamponnal, nem olyan gáz az, csak először fura.
2012. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Késleltetni nem lehet semmivel, tampon meg nem angy cucc, csak mindenki be van tőle tojva. Fürdéskor felnyúlsz magadnak, kitapogatod az utat, na abba az irányba kella tampont felrakni, eltéveszteni nem nagyon lehet plusz ott a leírás is a dobozban.
2012. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nekem is nyaralás közepén jött meg, addig még én sem használtam tampont. Nagyon szerettem volna strandolni, úgyhogy gondoltam kipróbálom. Én először vagy háromnegyed órán keresztül próbálkoztam, ha nem akartam volna annyira fürdeni, akkor már valszeg sokkal előbb feladtam volna.., de végülis sikerült. Aztán egyre kevesebb ideig tartott, ma már pikk-pakk megcsinálom. Az első lehet sokáig tart, de aztán menni fog. :) Jó nyaralást!
2012. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek:)
2012. jún. 26. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Ha jövő héten fogsz csak menstruálni, akkor van időd ismerkedni a punciddal és kitapasztalni, hogy milyen a hüvelyed, és merre kell a tampont dugni. Amerre az ujjaddal tudsz nyúlni, arra kell a tampont is. Aztán ha menstruálsz, akkor már tudni fogod a tampont is használni.
2012. jún. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!