Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz el lehet menni...

Nőgyógyászhoz el lehet menni szülő nélkül is? Bp-n hol van olyan, ami kamaszoknak van? Az hogy megvizsgáljon hogy vajon terhes vagy e pénzbe kerül? És az abortusz?

Figyelt kérdés
-nem nekem van ilyan problémám hanem egy barátnőmnek, mielött akárki nekem esne:$-
2008. ápr. 30. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Remélem nem esne ezért neked senki...

A Baross utcában az I. számú nőgyógyászati klinikán van tinédzserambulancia, teljesen ingyenesen látnak el. Az abortusz biztos, hogy pénzbe kerül, de még ne menjetek a dolgok elébe.

Nyugodtan kísérd el oda a barátnődet, nagyon lelkiismeretesek!


Sok sikert!

2008. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudod oda időpnt kérés nélkül lehet menni?
2008. ápr. 30. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet. Bementek, és ott van a földszinten jobbra. Lehet, hogy várni kell egy keveset, mert mindig sokan vannak, de szerintem ennél jobb ellátást nem nagyon kaptok. Tb kártya kell, mindenképp, meg szerintem valamilyen igazolvány. Személyi, lakcímkártya.

Szurkolok, és majd írj mi a helyzet!

2008. ápr. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mért nem mentek a Heim Pálba? Alapból gyerekkórház és van nőgyógyászuk is.
2009. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!