Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon görcsölök minden...

Nagyon görcsölök minden hónapban, amikor megvan a mensim. Kinek milyen módszer segít?

Figyelt kérdés
Természetesen fájdalomcsillapítón, görcsoldón élek ilyenkor és ha megtehetem lefekszem egy kicsit vagy csak összegömbölyödök egy fotelban, olyankor mintha jobb lenne, de ez sajnos nem mindig megoldható. Nekem a meleg italok szoktam segíteni, legalább annyira, hogy elviselhetőbbé teszik és csak félig halok meg a munkahelyemen:)
2009. júl. 8. 14:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hmm, hát nekem az első nap mindig kegyetlen, szinte csak pihenés és folyamatosan be vagyok gyógyszerezve.

Olvastam egyszer egy természetes gyógymódot, hogy feküdj le hanyatt és tegyél egy párnát a hátad alá. Ez nekem is szokott segíteni.

Munkahelyen el sem tudom képzelni, hogy bírnám ki...

De segít, ha eltereled a figyelmed, vagy kipróbálsz több természetes gyógymódot. (gyógyfüvek, gyakorlatok..)

Igazából mással nem tudok róla, hogy lehetne enyhíteni a panaszokat.

2009. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szia! nekem az egy meristin-két nospa egy ideig bevált, amióta pedig fogamzásgátlót szedek, semmi bajom, pedig előtte fetrengtem és hánytam az első napokon. de persze jobb lenne, ha gyógyszermentesen tudnád megoldani.
2009. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nekem régen a melegített fedő suliban a sószsák segített.meg olyankor mindig be volt tekerve a derekam valamivel.na persze egy nospa mellett.

aztán szednem kellett fogamzásgátlót hogy rendbe jöjjön a ciklusom attól nem fájt.mivel az nem természetes hanem egy mesterséges menstruációt okoz.

persze nem muszáj így segíteni rajta,de ha nagyon nem bírod a fájdalmat érdemes megpróbálni.

2009. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!