Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az a csőmell? Lehet nekem...

Mi az a csőmell? Lehet nekem is az van?! (bocsi ha rossz kategóriába írtam)

Figyelt kérdés
Hát olvastam a csőmellről véletlen, a neten keresgéltem és rátaláltam. Eddig azt se tudtam hogy létezik. Akkor nincs sok nyúlásnyom a mellemen és a két mellem között sincs anyira nagy méretbeli külömbség de a bimboudvarom is nagy és barna és az egyik nagyobb mint a másik de nem sokkal. Ez már valószínű csőmell, vagy rendes szép mellem lesz csak még nő és addig lyen csőmell formája van? Kérlek segitsetek mert most eléggé megijedtem ! 12L
2012. júl. 2. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok,és nekem is ilyen mellem van,és kicsi... mondanom sem kell hogy nem valami szép látványt nyújtok. Melltartó nélkül nem tudok meglenni
2012. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mennyi az eséje hogy csőmellem van?
2012. júl. 2. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
12 évesen még ne aggódj a melleid miatt, hiszen most kezdtél fejlődni. Évekig változhat még a melled mérete és formája is!
2012. júl. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!