Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SEGÍTSÉG! Terhesség esetleg?

SEGÍTSÉG! Terhesség esetleg?

Figyelt kérdés
sziasztok! 17 éves lány vagyok, pénteken vesztettem el a szűzességem a barátommal. Nem fájt, és nem is véreztem, és nem belém ment el. Azutáni nap barna folyásom volt egy nagyon kevés, és az ezutáni nap után is, aztán el is múlt. a menstruációm nincs rendszereződve, de már megkellett volna jönnie. A melllbimbóim a szeretkezés elött is fájtak. Elszinezödés nincsen. Rosszullét semmi, csak ha kicsit sokat eszek, de az szerintem a meleg miatt. Terhesség kizárva, ugye?

2012. júl. 3. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tán attól függ, hogy védekeztetek e....
2012. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, védekeztünk!
2012. júl. 3. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Gumival?
2012. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, gumival.
2012. júl. 3. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor teljesen kizárva. Főleg, hogy szüzesség elvesztése után simán késhet, nyugi.
2012. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia!Én tavaly voltam így a szüzességem elvesztése után 2 napig véreztem illetve barna folyás is volt..de amikor történt akkor nem volt semmi vérzés vagy hasonló..ez szintén ilyen 40 fokos hőségre esett sajnos én is rengeteget ettem a hasam is nagyobb lett és a menstruációm 1 hetet késett én is megijedtem de ha védekeztetek semmi ok az aggodalomra!Ha elég sokat késik akkor viszont tesztet csinálj legalább azért hogy megnyugodj ha továbbra sem jön meg akkor pedig orvos!most pedig megint meleg van és nekem 9. napja késik..úgy hogy már nem vagyunk együtt a barátommal pár hónapja és terhesség kizárva de a hasam akkora mint egy bálnának az étvágyam is igencsak jó..biztos ez az időjárás lehet vagy én már nem tudom:S..17/L
2012. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!