Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy valójában nem is...

Lehet hogy valójában nem is akarok lefogyni?

Figyelt kérdés

Elég kövér vagyok (107 kg), ezért soha nem is jártam szórakozni, emberek közé. Többször fogyókúráztam már életemben. Mások, a tőlem kövérebbek is mindig piszkáltak a súlyom miatt, akkor is, amikor már csak 3-5 kg feleslegem volt.


Mostanában jöttem rá, hogy szeretnék olyan lenni, mint régen, de valójában nem akarok (hiszen akkor lenne akaraterőm).


Tudnátok valamit tanácsolni?


2012. júl. 4. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolj arra, hogy ha lefogysz, akkor egy csomó betegségtől kíméled meg magad. Egyébként nekem tetszenek a duci lányok, úgyhogy ne azért fogyj, mert így nem vagy szép, hanem csak és kizárólag az egészséged miatt!!!
2012. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos jobban erezned magad,ezert is jött a gondolat,hogy szeretnel ugy kinezni mint regen,de valami miatt nem akarsz,szerintem erre magad kell rajöjj miert,es ha tudod,talan el is kezdesz dietazni.Valamitöl felsz megvalni,vagy talan igy biztonsagba erzed magad,ha egyedül vagy(nincs parod),talan felted a függetlenseged,vagy felsz a paros elettöl,ezek csak nehany gondolatok voltak,de lehet te jobban tudod.
2012. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ekkora túl sulynál sokszor van hromonális probléma. esetleg nem ártana utána járni. Ha kiderül valami és kezelve van akkor olvadnak a kilók... Ha meg csak ugy kövér vagy akkor le lehet fogyni csak akaraterö kell hozzá ami ugye a legnehezebb. De ha igazán akarod akkor siekrülni fog.
2012. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!