Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám valójában eldönten...

Hogy tudnám valójában eldönteni mit akarok?

Figyelt kérdés

Vívódok. Már közel fél éve.

Nem tudok eldönteni egy bizonyos dolgot az életemben.

Hogyan milyen módszerrel tudjuk kideríteni hogy valójában mit akarok?

Az én konkrét esetem az hogy diplomás álláskereső vagyok, gyakorlatom is van. Küldözgetem én az önéletrajzokat mindenhová. De valamiért úgy érzem csak vesztegetem az időmet.

Viszont van egy kis megspórolt pénzem. Kimehetnék külföldre és (konkrétan Anglia, azért oda mert 1. azt a nyelvet beszélem 2. szeretném az angolomat még jobbra felfejleszteni) ott keresni valami munkát.

Persze tisztában vagyok az ottani munkákkal is, hogy kezdetben milyen munkák vannak, de legalább kimozdítanám magamat ebből az "állapotból".

De sokszor nagyon erős az elhatározásom, olykor viszont rám tör egy olyan furcsa érzés amit nem kívánok senkinek és olyankor maradok megint ott ahol a part szakad.

Szerintetek?

Azoknak a véleményére vagyok kíváncsi akik jártak hasonló cipőben, vagy akik épp ebben a cipőben járnak,..!!

Köszönöm!


2010. márc. 30. 00:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben mennék mert ebben az országban nehéz boldogulni!Nem mondom hogy feltétlenül jobb ott a fizetés mondjuk de sztem megéri!Én is ki akarok menni csak nekem meg pénz nincs rá:)Nem beszélve arról, hogy milyen fontos ma a nyelvtudás, főleg a angol!Ne halaszd el ez egy nagy lehetőség!Amúgy ismerek olyat, aki kinn van és alig jön haza mert szeret kint lenni!:)

Szóval szerintem gondold meg!!Sok sikert!

2010. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!