Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogy is érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy is érzek most valójában? Mit akarok? Hogy van ez az egész?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nekem nagyon tetszik. de ő csak barátként szeret. van egy másik fiú, aki halálosan belém van zúgva, de én megmondtam neki h csak barátok. erre most hallom, hogy egy lány megkérdezte tőle h járnak-e, és ő a b.nőmtől kért tanácsot mert nem tudja mit csináljon. a b.nőm nkm elmondta h amikor mondtam neki h csak barátok, akkor az érzései inkább afelé a csaj felé húzták, de amikor mondtam neki h beszélgessünk többet mwg ismerjük meg egymást jobban, felém kezdett húzni. és olyan fura, h tudom h én az 1. fiút szeretem, de olyan fura érzéseim vannak a 2.fiúval kapcsolatban....akkor most mondjam neki azt h járjunk?akkor most kit is szeretek? akkor most szeretem azt a fiút aki tényleg szeret engem?
2012. márc. 4. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. háát hogyha nem szereted és egyáltalán nem jön be akkor bele se kezdj a kapcsolatba mert utólag fogsz neki nagyon nagy fájdalmat okozni..hogyha pedig tetszik neked akkor először ismerkedjetek és utána lesz ami lesz :)

2. azt írtad h fura érzéseid vannak a 2.sráccal kapcsolatban viszont az 1-et szereted...ezt a részét neked kell eldönteni.

3.gyengéd szálak biztos fűznek hozzá(tapasztalat) különben nem érdekelne hogy a barátnőd mit mondott neked és nem akarnád jobban megismerni


nekem ez a véleményem remélem egy kicsit tudtam segíteni:)

2012. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi, ezen elgondolkodtam egy pillanatra :D de azt hiszem igazad van. először megismerem. és valamilyen sz

inten tényleg érdekelhet...

2012. márc. 4. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!