Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barna folyás mitől lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna folyás mitől lehetséges?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
beszartál de, megesik az ilyen...
2011. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehet szeretsz szórakozni, de csináld máshol, kössz...
2011. nov. 30. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
sok mindentől lehet és ahogy itt "ismerem" az embereket erre így nem is kapsz normális választ. de így talán hátha tudok vagy tud valaki más segíteni: Élsz nemi életet? Ha igen, milyen gyakran, mióta? Hány éves vagy? Mióta van menzeszed? Mennyire rendszeres? Mikor állt be , ha már beállt.(mármint a menzeszed, nem te!!)
2011. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, élek nemi életet, de mostanság nem túl gyakran mert a barátom 3 hetente jár haza a koliból, jelenleg 17 és fél éves vagyok, kb 13 éves koromtól menstruálok, de rettentően rendszertelen, mindig késik, van h 2-3 hetet is, de most szombaton lesz 4 hete, h nem jött meg, viszont múlt7 szerdától barna folyásom van, csináltam tesztet is ami negatív lett! hallottam, h ez lehet akár petefészek ciszta...de már a gondolattól rosszul vagyok:S szerinted?
2011. dec. 1. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
szerinted hány nőgyógyász olvassa ezt az oldalt?:)
2012. febr. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!