Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám fájlalja az első...

A kiskutyám fájlalja az első két lábát picikét sántikál is! Mi lehet a probléma? Gyulladás vagy micsoda?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy megütötte? Vagy nem verekedett össze másik kutyussal?

Ha nem lesz jobb szegénykének, akkor vidd orvoshoz, mert elképzelhető, hogy gyulladás.

2010. máj. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha mindkét lába fáj, lehet csonthártyagyulladás, az enyémnek az volt, csak a hátsó lábai fájtak. Lehet, hogy rohangálás közben félrelépett, meghúzódott.
2010. máj. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp vidd orvoshoz.

Lehet csonthártya gyulladás, meghúzódhatott, megrándulhatott, rosszabb esetben lehet ficam vagy toklássz is.

2010. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutya ?
2010. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok minden okozhatja. Az előttem szólók jó pár lehetőséget felsoroltak én még hozzátenném a diszpláziát is.


Ezek közül sok azonnali kezelésre szorul, mert halogatásukkal, súlyosbítod a helyzetet. Időben elkapva a dolgot elég lehet egy gyógyszeres kezelés, míg később könnyen lehet , hogy műtétre lesz szükség. Szóval vidd el állatorvoshoz.

Gondolom van saját állatorvosod, hiszen nyilván már kapott oltásokat a kutya, de azért a biztonság kedvéért:

[link]

2010. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Japán chin fajtájú! Nem verekedett össze másik kutyával arra gondoltam hogy mikor a kozmetikusnál volt akkor ahogy ficánkolt meghúzhatta! Csütörtökre van időpontunk a dokinál de addig nem tudom mit csináljak szegénykémmel!
2010. máj. 4. 17:15
 7/7 Akiteki ***** válasza:

Csütörtökre??? Milyen orvos ez, hogy egy hétre előre be kell jelentkezni? Ilyet sem hallottam még.

OK, egy ivartalanítási műtétet lefixálok korábban, de egy vizsgálatot! És mi van, hogy életveszély van? Akkor is előveszi a naptárát?

Bocsi, hogy így kirohantam, de ez nagyon meglepett.

2010. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!