Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek? (értelmes válaszo...

Szerintetek? (értelmes válaszokat! ) 19/L

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatom van,és amikor együtt vagyunk figyelünk arra hogy ne legyen semmi baj,együttlét közben szoktuk nézni hogy helyén van-e az óvszer,mielőtt elmenne kiveszi és úgy megy el,és utána ellenőrizzük a gumit és egyik alkalommal sem volt lyukas,és most 1 hónapja késik a menstruációm.Nem tudom mi tévő legyek.A hasam már egy ideje fáj,de nem jön meg.Tesztet már vettem,és amikor eljön az ideje megcsinálom.
2012. júl. 5. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha már egy hónapja késik, akkor mégis mire vársz a teszttel?
2012. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
1 hónapja késik. Szerinted mikor jön el az ideje a tesztnek?
2012. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek a kvrva anyját aki a kérdése mellé oda írja, hogy értelmes válaszokat.
2012. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mert a várt menstruáció előtti héten voltunk együtt és még nincs 14 nap.de már lehet tesztelni akkor?
2012. júl. 5. 13:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor mégis hogyan késik egy hónapja?
2012. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
jún.3án jött meg és júl.1jén kellett volna megjönnie.és azelőtti hét voltunk együtt a párommal.és júl.1re jött ki 28 nap (mindig pontosan jött meg csak egyszer jött meg hamarább 24 napra) és onnantól számolva már eltelt 1 hónap.
2012. júl. 5. 14:08
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem vagy nagy matek zseni.


Július 1-e óta nem telt el 1 hónap csak 4 nap, szóval négy napja késik. A késést ne a június 3-ai menstruációdtól számold, mert ha ebből indulunk ki minden nőnek késik mindig 28 napot. Onnantól késik, amikortól meg kellett volna jönnie, az meg 4 NAP!!!!


Úristen!

Na megyek mert neked nem lehet normálisan válaszolni, azt sem hiszem el, hogy 19 éves vagy. Szörnyű. Ezért van ennyi nem kívánt terhesség, mert a lányok nagy része azt sem tudja mi merre hány méter.

2012. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
már bocsánat, de ilyen velem még soha nem történt meg.És ezért nem kell "leordibálnod".Ha szerinted nem lehet nekem értelmesen válaszolni akkor ne tedd vagy ha csak nem akarsz segíteni.De azért köszönöm.
2012. júl. 5. 15:34
 9/13 A kérdező kommentje:
és én nem "leordibálni" akarlak, hanem tanácsot vagy tippeket kérni szeretnék.
2012. júl. 5. 15:36
 10/13 anonim ***** válasza:

te menj orvoshoz

de nehogy nőgyógyászhoz!

pszichológushoz.

2012. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!