Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez micsoda? Kétségbe vagyok esve.

Ez micsoda? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Pár napja egy piros hólyagot fedeztem fel a hüvelyem körül. Nem tudom mi lehet ez? Már rémtörténeteket találok ki hogy lehet hogy valami halálos fertőzés ugye nem az? Amúgy viszket is. Ja és 13 éves vagyok.

2012. júl. 5. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ne parázz annyira amibe nem halsz bele megerősít lehet hogy csak befülledt kérdezd meg anyudat ne kínozd magad
2012. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Ott nő ki a harmadik szemed!
2012. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Pattanás is lehet, vagy herpesz. Meg kéne azért mutatni dokinak, ha nem múlik. Másutt nem viszket, csak pont ott? Gomba is lehet, de akkor az egész környék viszket.


A trollok meg kíméljék már ezt a szegény lánykát, biztos nem volt még nőgyógyászati gondjuk, ha ilyen érzéketlenek. Ha meg fiúk, akor meg főleg ne karattyoljanak bele, ha a farkuk viszketne, ők is itt írogatnának mindjárt.

2012. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak ott viszket.
2012. júl. 5. 22:44
 5/15 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy benőtt egy szőrtüsző, vagy ha strandoltál, akkor összeszedtél valamit. Beszélj anyukáddal erről!
2012. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De ugye ez nem lehet aids vagy ilyesmi?
2012. júl. 5. 23:13
 7/15 anonim ***** válasza:

"Meg kéne azért mutatni dokinak, ha nem múlik."


Nem ajánlott! A halálozási statisztikán egy igen előkelő helyet épp az orvosi elkezelés foglal el!

2012. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"De ugye ez nem lehet aids vagy ilyesmi?"


NEM

2012. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem ajánlott! A halálozási statisztikán egy igen előkelő helyet épp az orvosi elkezelés foglal el! -ezt hogy érted?
2012. júl. 5. 23:21
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

NEM GYŐZÖM ELEGET HANGSÚLYOZNI:


"Megdöbbentő elemzés arról, hogy az USA-ban orvosi műhibákba, gyógyszermellékhatásokba, kórházi fertőzésekbe, egyszóval az orvosi kezelésbe évente többen halnak meg, mint a retteget rákban, vagy szív és érrendszeri betegségekben. Hasonló elemzések láttak napvilágot Angliában és más országokban is. Teljesen nyilvánvaló, hogy a sokkal fejletlenebb magyar egészségügyben a helyzet legalább olyan sötét, ha nem sötétebb, mint a fejlett egészségüggyel rendelkező országokban."


[link]



És mindezek ellenére minden áldott nap van egy barom aki egy szúnyogcsípésre orvosi kezelést javasol. Ha ismernétek ez egészségügy és különösen a gyógyszeripar működését nem írkálnátok egész nap ökörségeket.

2012. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!