Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb hány éves korban kell...

Kb hány éves korban kell meglennie az első mensesnek? 15/L

Figyelt kérdés

2012. júl. 6. 14:45
 1/7 A kérdező kommentje:
kicsit ideges vagyok hogy még semmi jele
2012. júl. 6. 14:49
 2/7 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok,és csak pár hónapja jött meg.Nekem azt mondták,hogy ha 16 éves korig nem jön meg,akkor már nem árt orvoshoz menni.
2012. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát,ez nincs korhoz kötve, a lényeg az,hogy ha 16 éves korodig nem jön meg akkor menj orvoshoz.
2012. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pontosan, 16 éves korig lehet várni, addig normális, ha még nincs meg, utána irány a nőgyógyász
2012. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Általában 11-14 éves korban szokott megjönni. Bár van akinek korábban,van akinek később. Lehet, hogy csak későn érő vagy, de én a te helyedben minden esetre elmennék orvoshoz
2012. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 16 éves korodig nem menstruálsz, akkor orvoshoz kell menned.
2012. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Altalaban 12-13 evesen szokott megjonni.De 16 eves korodig nyugodtan varhatsz.Viszont ez attol is fugg hogy mijen erett vagy...pl az egyik ismerosomne 17 evesen jott meg es nem volt semmi baja csak annyi hogy eretlen volt...
2012. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!