Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha felfáztam az előidézhet...

Ha felfáztam az előidézhet barna folyást? 15/L

Figyelt kérdés
Két napja estefelé medencéztünk egyik haveromnál és már nem volt valami meleg amikor kijöttünk, eléggé fáztunk is és szerintem felfázhattam a vizes fürdőruha miatt. Arra lennék kiváncsi, hogy ez előidézhet-e barna folyást vagy ez teljesen más lehet? Menstruálok rendszeresen, néha-néha késik egy picit de most még nem kellene megjönnie.

2012. júl. 6. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen!A felfázástól lehet fosni!
2012. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha felfázol, akkor a pisid barna vagy véres.
2012. júl. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Első! Neked kéne a szádba fosni!!!

Előfordulhat, hogy esetleg attól van, de felfázásnál inkább a vizelet csíp, szúr, sűrűn kell járni vc-re, akkor is csak pár csepp jön, esetleg véres a vizelet, sötét színü. Ha ezeket tapasztalod, akkor az tuti felfázás. És go doki. Ha egyik sincs, esetleg lehet hüvelygomba, vagy mensi előtt is szokott lenni barna folyás. Nagyon sok dolog miatt lehet. Ha viszket, vagy bármi szokatlan tüneted van. menj el dokihoz!

2012. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
3-as!Te meg csinálj a hüvelygombából pörköltet magadnak!Egyébkén a barna folyással megmoshatod a hajadat!
2012. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!