Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom. A hőm magas,me...

Mára nem várom. A hőm magas,mellfájás,derékfájás,néha émelygés. Volt 1 negativ tesztem 3 napja.Légyszives irjatok. Lehet baba?

Figyelt kérdés

A hasam tegnap nagyon görcsölt,mindha megjönne.Ma nem érzem,kis szurkálást csak.de nincs megjön érzésem.

Nyákom,fehéres,és néha átlátszó nyullós.

Menzikor száraz szoktam lenni.Holnap reggel tesztelek.Ha negativ ,éa nem jön meg allor jövöhéten ujra tesztelek.Lehetek babás?????


[link]


2009. jan. 30. 10:58
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

28 naposak a ciklusaim.Sosem volt több,inkább kevesebb.Bocsánat a helytelen irásért.

De már nagyon nem birom kivárni a holnapot,és csak kapkodok:-(

2009. jan. 30. 11:02
 2/22 anonim ***** válasza:

De még mennyire, hogy babós vagy! :) - Szerintem!

...

Korán teszteltél!

2009. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden esélyed megvan rá, a tesztet még sztem túl korán csináltad. Nekem az elmaradt mensi után 4-5 nappal lett halvány pozitív.

Ha kibírod (tudom hogy rettentő nehéz) akkor holnapután tesztelj, és akkor kevesebb az esély a csalódásra, mert ha ott van a baba akkor szinte már 100%, hogy pozitív lesz!

A tüneteid és a hőd is ígéretes, remélem sikerült!

2009. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Lehetsz. Még mindig. :)

A görbéd remek, érzékeny teszt már ma is kimutathatja (Qupido, 10-es.). A HCG másfél naponta duplázódik a testedben.

2009. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Bocsi tesztelsz ... csak én is sietek :) ... bár lehet, hogy kimutatja, de én még várnék pár napot, hogy tuti legyen!
2009. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
köszönöm,már több kérdédt is feltettem de alig kapok rá választ,vagy nem is válaszolnak.Ez az utolsó kérdésem és reményem:-((( ?.))))))))))
2009. jan. 30. 11:05
 7/22 A kérdező kommentje:

Holnap reggel apával tesztelünk együtt,de mondtam neki,ha negativ és nem jön meg ,akkor sincs minden elveszve,mert lehet még nem mutatja ki.


Drukkoljatok:-)))És köszönöm,hogy észrevetettek:-)))

2009. jan. 30. 11:07
 8/22 anonim ***** válasza:
De aztán írd ám meg az eredményt! :-)
2009. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ez természetes:-)))
2009. jan. 30. 11:44
 10/22 anonim ***** válasza:
Igen! feltétlen írd meg! :) Drukkolunk!
2009. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!