Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek, és nem...

Fogamzásgátlót szedek, és nem jött meg. Terhességi teszt negatív. Valaki járt már így?

Figyelt kérdés
Nődokihoz pénteken megyek,de addig talán ti is tudtok megnyugtató választ adni..Már több,mint 1hete kellett volna megjönni,egy nap ronda barnázás,aztán semmi.Néha elhiszem,hogy terhes lehetek,mert a yadineről elég vegyes dolgokat hallok,és amúgy sem óramű pontossággal szedtem,de 15 éve szedek bogyót,és csak akkor maradt ki,mikor terhes lettem.(persze,akkor terveztem,és nem szedtem). 6teszt negatív,és ahogy olvasgattam,lehet,hogy a terhesség sokkal jobb variáció a különböző betegségekhez képest.Szóval,ha van valami ötletetek,nagyon megköszönném!
2012. jún. 11. 22:25
 1/1 zoyalany válasza:
Nekem volt ilyen és akkor cisztám volt amihez adtak másik gyógyszer és el is múlt
2012. jún. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!