Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mihez hasonlítható a legjobban...

Mihez hasonlítható a legjobban a menstruációs görcs érzése? (Igen, férfi vagyok. ) Olyan hölgyek válaszát várom akik éltek már át hasonló érzést csak éppenséggel olyan részen ami férfiaknál is megtalálható. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmihez:DD Mielőtt legelőször megjött, akkor is fájt, és annyira más volt ez a fájdalom, mint előtte bármi, hogy tudtam, hogy ez menzesz lesz (úgy, hogy előtte sosem menstruáltam). Vhogy annyira "egyedi", nem hasonlítható máshoz. Elvégre a méh húzódik össze ilyenkor, és az okoz fájdalmat. Az meg ugye férfiaknak nincs....


De pl. ki szokott sugározni a derekamba is. Na az olyan érzés, mintha teljes erődből homorítanál a hátad alsó részével (mintha ki akarnád nyomni, felfelé akarnád hajlítani a fenekedet - de csak a feneked -).

2012. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ööö oooké. :D xD

De azért ha van olyan "különleges" nő aki mélyebb beszámolót tud írni, akkor ossza meg velem, köszönöm. :)

2012. júl. 7. 17:24
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

mintha a beleidben kést forgatnának. nekem tiniként nagyon erős görcseim voltak több tabletta beszedése ellenére is. Volt hogy azt kívántam, bárcsak meghalnék.. szóval gondolhatod, pedig a nőknek magas a fájdalomtűrő képességük.

mióta nem vagyok szűz, fáj, de beveszek gyógyszert és legalább elmúlik. szóval nem kívánom senkinek.


24/N

2012. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha enyhe görcsöm van nálam az olyan érzés mintha borzasztóan éhes lennék annyira, hogy az már fáj, de semmilyen kaja nem mulasztja el! és ez az enyhe verzió...

és milyen érzés ha tökön rúgnak? te se tudnád elmagyarázni:D ezt se könnyű.

2012. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Az enyhe változata nekem is olyan, mintha nagyon éhes lennék és már fájna a gyomrom, csak ugye ezt lentebb érzem. Az erősebb változata kisugárzik a derekamba és annyira fáj, hogy hullámokba tör rám a hányinger. Fájt már valamid úgy, hogy a fájdalomtól volt hányingered? Mert akkor nagyjából el tudod képzelni.
2012. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Olyan mindha valami belembujna es szorongatna a mehemet!
2012. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem olyan, mint amikor rájön az emberre az az igazi hasmenés... :D

Az a hidegrázós-izzadós-mindjártelájulós. :P


Igazából én sokszor nem is tudom eldönteni, hogy most csak görcsölök-e vagy hasmenésem lesz. :D

2012. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ez a hidegrázós-hasmenéses ismerős, köszönöm a hasonlítást. :D

A fájdalomtól hányingeres dolog sajnos nem dereng...

2012. aug. 29. 01:24
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Na többek között ezért is érdemes női nőgyógyászhoz menni, mert a könyvből tanultakon kívűl neki személyes tapasztalatai is vannak, nem úgy mint férfi kollegájának!
2012. okt. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

Jaj, utolsó, fejezd már be ezt f...got. Ezer nő van, akinek semmilyen görcsei nincsenek menstruáció alatt, és minden nő másképp görcsöl!

Ennyi erővel csak olyan sebészhez menj, akinek már kivették minden második belső szervét és minimum a 2 lába amputálva van.

2012. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!