Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alig nyitott (férfi) szandál...

Alig nyitott (férfi) szandál hasonló színű bokazoknival szerintetek ciki?

Figyelt kérdés

A többi általános zokni/szandál kérdés szerintem csak a nyitottabbakra vonatkozik. Nem sok látszana belőle, csak a szélső ujjaknál, oldalt egy résnyi, és a bokájánál. Megjegyzem, nem igazán van cipőm bermudához, ebbe meg sokszor beleizzad a lábam, és ki kell törölni minden este, hogy ne legyen büdös.


Nem kell válaszolnod, ha szerinted egy férfin bármilyen szandál gáz. Inkább, mint egy rózsaszínű póló.


2012. júl. 1. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
A szandált azért találták ki, hogy szellőzzön a lábad. Minek vennél hozzá zoknit? A másik, hogy nem túl esztétikus látvány
2012. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát én nem lennék hozzá elég bátor, egyébként azt olvastam hogy újra népszerűsíteni szeretnék a szandi+zoknit :)

De ha tényleg nem sok látszik ki a zokniból, akkor bevállalhatod.

2012. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemsok látszik ki nem ciki.de a szandált azért talállták ki,hogy szellőzzön a lábad:))
2012. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ennyi erővel simán felvehetnél edzőcipőt is. Szerintem ciki.
2012. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi (és a jövőbeni) válaszokat. Azt hiszem, mégsem hiányzik annyira az a zokni...
2012. júl. 2. 19:01
 6/6 anonim válasza:

Van egy tanárom, aki zoknivl vesz fel szandált.

És mindig "szandálzokninak" hívjuk és nem is ad sem intőt se semmit, csak mérgelődik:DD

2012. aug. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!