Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lányok komolyan örülnek,...

A lányok komolyan örülnek, amikor először megjön nekik?

Figyelt kérdés

Ilyenkor minek örülnek? És rettenetesen utáltam, szörnyű érzés volt, hogy most már évtizedekig havonta kínlódni kell, teljesen feleslegesen. Tinikoromban arról álmodoztam, hogy gyógyszerkutató leszek, és feltalálok egy olyan gyógyszert, ami elmulasztja a fájdalmat. Oké, most már tudom, hogy ha fog.gátlót szedek, akkor nem fáj, de akkor is gáz:

- ha megjön, a szexben korlátozottak bizonyos "funkciók"

- fáj(hat) a fejed, hasad, idegesebb lehetsz

- folyik belőled valami, büdös vagy

stb.

Ebben mi a jó???


2012. júl. 7. 18:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
nem ennek örülnek. annak hogy végre nagylányok és érettek. senki se szereti a hasfájást, a vérzést. én először nagyon megijedtem de aztán én is úgy voltam vele hogy legalább nagylány lettem
2012. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Annak, hogy "nagylányok" lettek.

Amúgy megnézném hogy vélekednél erről az egészről, ha mondjuk szimplán nem lenne menzeszed (persze peteérésed sem).

Akkor igen gyorsan megváltozna a véleményed szerintem.

2012. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Sokan azért örülnek neki, mert úgy érzik hogy ezzel egy lépéssel közelebb kerülnek a felnőtt élet felé, és melyik tizenéves nem akar felnőttebb lenni?

Azt a pár napot ki lehet bírni szex nélkül, van gyógyszer a fájdalomra és ha nem fáj akkor sokkal kevésbé vagy ingerült. Van aki csak lusta lesz arra az időre. A szagot el lehet kerülni rendszeres betét/tampon cserével. Próbáld meg úgy felfogni, hogy ez azt jelzi hogy lehet gyereked. :)

2012. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
szerintem is .akkor azt kívánnád hogy jöjjön meg.
2012. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ezért jó hogy férfi lettem... annyi hogy 1-1 éjszakán elélvezek álmomban...
2012. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Oké neked fáj,meg görcsölsz,de ez amikor tiniként megjön tök más dolognak számít.Előszőr is azt jelezi,hogy már nemileg nem vagy kislány,már nagylány vagy.Azért várják a csajok hogy megjöjjön,mert baromi ciki amikor mondjuk 12 évesen több mint a fél osztálynál a csajoknál meg van és neked meg még nem jön meg,mert ez olyan mintha te fejlettlenebb lennél,szóval nemiérésben kilogsz a többiek közül.Ez olyan mint a fiúknál amikor elkezdenek szőrősődni,tehát férfiasodnak már nem kisfiús annyira a testük annak is örülnek és ott is cikin érzi magát az aki le van fejlődsileg maradva a társaitól.Nem annak örülnek a csajok,hogy ezentúl vérezni fognak,hanem hogy már nagylányok,már nem annyira kisgyerekek és nem akarnak a többiektől lemaradni fejlődésileg.Nem tudom így érthető e számodra mért is várják,de ez a várás nem egyenlő hogy örülnének annak hogy vérezni fognak ezentúl.De eleve nem mindenki görcsöl,nem mindenki vérzik erősen.A fiúknál meg úgyan úgy van büdi cucc,például reggelente,sőt a napszak bármelyekor minden ok nélkül ott is lehet magömlés,nem törlik meg a fitymájuk,szóval pár csepp pisi csepp mindig van az alsójukon is,előváladék,spontán magömlés stb.
2012. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Szerintem ettől még nem lesz valaki "nagylány", hiszen a többségnek 13 éves kora környékén jön meg. Az pedig még gyerek.

Én szívesen lemondanék erről az egészről, na persze beteg nem szeretnék lenni.

2012. júl. 7. 19:07
 8/24 A kérdező kommentje:

6-os, ez értelmes válasz volt. Erre nem gondoltam. Nekem ez abszolút "átlagosan" történt, nem előbb, mint másoknak, nem később. Én kicsit furán néztem arra az osztálytársnőmre, akinek sokkal hamarabb megjött, mint nekünk.


Az meg, hogy lehet gyerekem...nem szeretnék gyereket, tehát ebből a szempontból teljesen irreleváns, hogy megjön-e vagy sem.

2012. júl. 7. 19:09
 9/24 anonim ***** válasza:

én nagyon nem örültem neki, mert én még gyerek akartam lenni :D 11 voltam akkor! mostmár beletörödtem hogy nem menekülhetek, csak egy módon, ha babás leszek :D nem szándékosan de az is vagyok :)


15 hkm

2012. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"Az meg, hogy lehet gyerekem...nem szeretnék gyereket, tehát ebből a szempontból teljesen irreleváns, hogy megjön-e vagy sem."


Azért a nők többsége akar gyereket.

Többek között én is szeretnék.

És mi van? 21 évesen azon kell gondolkodnom, hogy lehet-e valaha gyerekem, mert nincs menzeszem, csak félévente egyszer.

Tudod én nagyon sok mindent odaadnék, hogy minden hónapban rendszeresen vérezzek, pedig baromira szokott fájni, ha véletlen megjön.

2012. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!