Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma találkoztam (nem először)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma találkoztam (nem először) egy lánnyal, akit szeretek. Ő is engem, de nem igazán annyira, mint én. Illetve kevésbé veszi komolyan. Most szakított a barátjával. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés
Szóval, találkoztunk, beszélgettünk kicsit, de elég sokat voltunk 'csak úgy' (csendben sétáltunk, stb.), de visszagondolva tulajdonképp nem volt olyan rossz. viszont most valamiért lelkiismeret furdalásom van rohadtul, meg belső feszültséget érzekO_o nem vágom miért, talán mert érdekesebb dolgot is csinálhattunk volna, vagy nem beszélgettünk túl sokat, vagy nem tudom. amikor MSNen, meg telefonon beszélünk, akkor sokkal többet és nyitottabban. De most kb egy antiszoc f_sznak érzem magam, és el tudnék süllyedni. viszont én se értem pontosan miért. valami pszicho-zseni diagnosztizálna?:D
2011. aug. 10. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
majd idővel kialakul és ugyan úgy fogtok beszélgetni mint MSNen :)
2011. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Princess:

szerintem nagyon görcsösen fogod fel ezt a témát...mmm lehetnél egy kicsit nyitottam és ne parázz attól,hogy "ez biztos nem fog neki tetszeni" és hasonlók! Add önmagad és ne idegeskedj, mert egy lány nem attól ájul el, ha a pasi nagyokat mond....hanem ha pl. vicces és figyel rá. Ne erőltesd a beszélgetést, csak lazán. ;)

2011. aug. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valójában nem, mert ő méginkább ilyen alapból.:D
2011. aug. 10. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!