Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha tetszetek egy fiunak, és akar tőletek valamit, tesztelitek a fiut mielőtt összejönnétek? (ugy értem, hogy meggyőződtök először, hogy komolyan gondolja-e velem velem vagy csak szórakozni akar? )

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, én tesztelem.
2012. febr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes! Engem is érdekel! És hogyan tesztelitek?
2012. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen teszteket csak a lányok hiszik tuti módszernek, és gyakran tök mást szűrnek le belőlük, mint ami a valóság. Főleg h a fiú külseje is nagyban befolyásolja őket, így nem tudnak objektívek lenni.
2012. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az utolsó kapcsolatom óta óvatosabb vagyok, próbáltam kiszűrni, hogy ki akarja komolyan a dolgot és ki akar csak megfektetni. Nekem kellett az, hogy érdekelje miylen vagyok emberileg, ne csak a külsőt nézze. Egyszer ugy teszteltem, hogy séta közben mindig kicsit arrébb mentem, és megfigyeltem, hogy akkor ő is jön arrébb, de úgy, hogy a karunk mindig összeérjen... :D
2012. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na pl. az ilyen tesztek egyáltalán nem bizonyítanak semmit, amit az utolsó írt. Legfeljebb azt hiheti a srác, h büdös :)
2012. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek tesztjeim, trükkjeim, próbálok a megérzéseimre hagyatkozni, ha nem szimpatikus, akkor hagyom. (pl. bunkó, beképzelt, agresszív, vagy csak ki akar használni)
2012. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11:30-as vagyok... ugy kell csinálni, hogy a fiú ne vegye észre, de te lásd, mit akar. Így nem gondolja azt h büdösnek tartod, vagy esetleg valami más, mert észre se veszi ezt.:D
2012. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szondy teszt?

Roscher teszt?

Esetleg Rorschach-teszt?

Felesleges dolog, mert ez egy komplex folyamat, melynek (kezdődő párkapcsolat fiatal korban) a végeredménye folyamatában dől el.

A tesztelgetéssel a jobb érzésű partner elüldözését lehet elérni.

2014. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!