Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitség!? Többi a leirasban...

Lanyocska@ kérdése:

Segitség!? Többi a leirasban amugy menstruaciorol van szo

Figyelt kérdés

Nos,ebben a honapban 5-én jött meg a mensim. aztan kb 10-én elmult a vérzés majd 11-én ,12-én még volt a szokásos menstruácios barna folyasom... de csak nagyon minimális na és az a gondom hogy holnap megyünk nyaralni vagyis 13,14,15-én. már ilyen kis minimális folyásra én nem akarok tampont betenni. akkor most igy fürödhetek medencebe!?aqua park ba?

2. ha elmult a mensruacio es a barna folyás is akkor lehet utana közvetlen fürodni?? medencébe,aquapark,csuzdazas. kérem olyan válaszoljon aki segitene nekem . :) koszonom


2012. júl. 12. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Persze, ha már nincs se menstruáció, se folyás, akkor nyugodtan fürödhetsz! :) Érezd magad a lehető legjobban! :) Jó nyaralást! :)
2012. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen de ha momdjuk jelentkezik az a par csepp barna folyas? *-*
2012. júl. 12. 11:09
 3/8 anonim ***** válasza:
a pár csepp barnával is mehetsz már szerintnem nyugodtan.
2012. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mennyi az eselye a fertozesnek? nemakarok beteg lenni alul.
2012. júl. 12. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha félsz, akkor addig ne fürödj amíg akármilyen kis mennyiségű folyásod van, ha nem akarsz tampont használni. Első voltam.
2012. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de. fogok furdeni. merz egyebkent meg most voltam wc-n es a vizeletemen mar nem latszik semmi. csak ilyenkor ilyen kisebb betetet teszek be es az olyan picit barnas
2012. júl. 12. 11:25
 7/8 A kérdező kommentje:
ugyhogy remelem hogy hnapra mar teljesen elmulik :) koszike a valaszokat! ;)
2012. júl. 12. 11:40
 8/8 A kérdező kommentje:
egyebkent thetmal viz, kloros viz? vagy tokmindegy? ilyen esetben? :)
2012. júl. 12. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!